Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Burası spammer yuvası olmuş   
    Burası spammer yuvası olmuş 
  2. Harika
    sShoguNn reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Dükkanı açık bırakmışlar :D mekanda tek kaldım :D   
    Dükkanı açık bırakmışlar :D mekanda tek kaldım :D
  3. Harika
    sShoguNn reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Dutlukları hep kesmişler :D   
    Dutlukları hep kesmişler :D
  4. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Anaaamm ölü buralar   
    Anaaamm ölü buralar
  5. Teşekkür
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir s   
    30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.
    Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 
  6. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Bag Of Bones for bir durum güncellemesi, Mutlu yıllarrrrrrrr!!! Bu yıldan bir beklentim yok En sevdiğim yeni yıl şarkısını ve   
    Mutlu yıllarrrrrrrr!!! Bu yıldan bir beklentim yok
    En sevdiğim yeni yıl şarkısını ve klibini atıyorum yine

7. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Kasım 2014 - Kasım 2022. Anime izlemeye başlayışımın 8. yıl dönümü kutlu olsun. Bu sü   
    Kasım 2014 - Kasım 2022.

Anime izlemeye başlayışımın 8. yıl dönümü kutlu olsun.

Bu süreçte, brüt miktar olarak 847, net miktar olarak ise 608 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır. 

Anime izleme sonuçlarımı analiz edince 2021-2022 arasında önceki yıllarla kıyaslandığında bir düşüş gözlemlendi. Bu durumun, ilgimi çekebilecek pek çok animeyi çoktan tüketmiş olabileceğimden ve yeni çıkanlar arasında ilk 2-3 bölümde izlemeyi bırakma oranlarımın artışından kaynaklandığını düşünüyorum. Bir yılda brüt 44, net 26 anime izlemişim
  8. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Kasım 2014 - Kasım 2022. Anime izlemeye başlayışımın 8. yıl dönümü kutlu olsun. Bu sü   
    Kasım 2014 - Kasım 2022.

Anime izlemeye başlayışımın 8. yıl dönümü kutlu olsun.

Bu süreçte, brüt miktar olarak 847, net miktar olarak ise 608 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır. 

Anime izleme sonuçlarımı analiz edince 2021-2022 arasında önceki yıllarla kıyaslandığında bir düşüş gözlemlendi. Bu durumun, ilgimi çekebilecek pek çok animeyi çoktan tüketmiş olabileceğimden ve yeni çıkanlar arasında ilk 2-3 bölümde izlemeyi bırakma oranlarımın artışından kaynaklandığını düşünüyorum. Bir yılda brüt 44, net 26 anime izlemişim
  9. Beğen
    sShoguNn reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herk   
    Yav arkadaş cidden bölümlere yorum yazasım gelmiyor artık. Güncel bölüm çıkıyor, herkesle beraber bir yorum atıyorsun bir bakıyorsun ki yorumun beklemede, saatler sonra yorumun atılmış oluyor... Neden bu yorumlar böyle beklemeye alınıyor anlamıyorum. Cidden insanın yorum atmaya hevesi kaçıyor. :/ 
  10. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
    "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."
    İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla 
  11. Teşekkür
    sShoguNn reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 
  12. Beğen
    sShoguNn reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Mutlu yıllar   
    Mutlu yıllar 

13. Beğen
    sShoguNn reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!   
    yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!
  14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Herkese mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum... Geçen sene bu senenin daha güzel olacağ   
    Herkese mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum...
    Geçen sene bu senenin daha güzel olacağını yazmıştım. Evet bir nebze daha iyiydi 2020'ye göre 2021. Umarım bu yıl "bir nebze" tabirinden daha ilerisi olur.
  15. Harika
    sShoguNn got a reaction from Freesia for bir durum güncellemesi, Kasım 2014 - Kasım 2021. Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun. Bu sü   
    Kasım 2014 - Kasım 2021.

Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun.

Bu süreçte, brüt miktar olarak 803, net miktar olarak ise 582 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır. 
  16. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinde   
    Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.
    Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd
  17. Üzgün
    sShoguNn reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  18. Teşekkür
    sShoguNn reacted to FeyoChama for bir durum güncellemesi, Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama   
    Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama
  19. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama   
    Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 
  20. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  21. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sa   
    Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

22. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...   
    Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

23. Beğen
    sShoguNn reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özel   
    Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u
  24. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  25. Harika
    sShoguNn reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı.
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

Benim gibi işini şansa bırakmayan kaç kişiyiz?
    Benzer durumlar yaşayanlarınız varsa bilmek isterim 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.