Jump to content

Eldorwyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Eldorwyn hakkında

• Doğum günü 16 Temmuz

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4144 profil görütülenme

Eldorwyn üyemizin başarıları

1. Dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Geç cevap vermeme umarım kırılmamışsınızdır. Kutlamış olmanız beni çok mutlu etti!
  2. Eldorwyn

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Bence bir yıl beklerler sonuçta Final ark'ı hala devam ediyor ve hemen bitecekmiş gibi de durmuyor ama hayırlısı bakalım ben beklerim bitmesin de Gintama
  3. Lütfen Gintama Hana Matsuri internete düşsün, lütfen, lütfen, lütfen...:cry-milk-bottle-2-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Eldorwyn

Eldorwyn

Üzdün :cry-milk-bottle-emoticon:

3. Lizardon

Lizardon

:/ Maalesef. Yeni bölümü de bekliyoruz bu arada kolay gelsin :)

4. Eldorwyn

Eldorwyn

Yeni bölümü çevirdim çıktığında ama encoder arkadaşım çok yoğun bu sıralar yüklenmesinde gecikme olacak o yüzden özür dileriz :(

4. Eldorwyn

( 13 / 13 ) Onihei

Teşekkürler, ben de alırken sırf konuya bakarak aldım yoksa dışarıdan hiçbir çekiciliği yoktu ama baya iyi çıktı :D
  5. Eldorwyn

( 12 / 12 ) Show by Rock!!

Azim diye buna derim, ayakta alkışlıyorum şu anda dsakldjsfdgkfl Elinize sağlık
  6. Eldorwyn

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Çok teşekkürler umarım vaktin olur da izlersin harika ötesi bir sezondu hiçbir bölümünü unutamıyorum
  7. Eldorwyn

( 13 / 13 ) Onihei

Teşekkür ederim :) Evet tarih hep dikkatimi en çok çeken şey olmuştur
  8. Henüz yok maalesef :/
  9. Ve Kami-chama Karin'in çevirisi sonunda bitmiş bulunmaktadır...

1. LeornKayn

LeornKayn

Arigato Eldorwyn-san

10. 2.sezondan umudum daha çok, eminim ki daha iyi olacaktır. Görseller o kadar tatmin edici olmadıysa da Berserk o kadar harika bir hikayeye sahip ki her türlü zevk vermeyi biliyor. Çevirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!
  11. Yorum yaptıktan sonra anlamak alsdkfdlsşfkgd Nokta atışı yapıp en kısa serileri alıyorum her seferinde. (Burcu darısını İnci'ye de diledi)
  12. Bu haftaya mahsus bir aksama oldu, normalde pazartesi akşamına yüklenmiş oluyor. Altyazı da ayrı bir sorun tabii. Düzgün bir kaynak olsa 1 gün daha önceden çıkma ihtimali olabilirdi. Rica ederim :)
  13. Eldorwyn

( 12 / 12 ) Berserk

Elimden geldiğinde düzenli çıkacağına emin olabilirsin, benim için de çok değerli bir seri. Ayrıca asıl ben teşekkür ederim tercihiniz için.
  14. Eldorwyn

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Mirai Nikki'nin mangakasının eseri olunca kendisi bir hayli benzemiş gerçekten. Karakterler özellikle gerçekten anımsatıyor. Doğru tespit Teşekkürler
  15. Eldorwyn

Çizime Yeni Başlayan Bir Amatöre Öneriler

Şu anda iyi ki koymuşum diyorum gerçekten. Birçok şey öğrendim sayenizde. Danışabileceğim insanlar olduğunu gördüm. Resimle ilgilenmeyen insanların bile olumlu yorumlarını aldım. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.