Jump to content

blackinme

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

blackinme hakkında

• Doğum günü 08/18/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

587 profil görütülenme

blackinme üyemizin başarıları

1. blackinme

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Dr. stone 1-17 Satanophany 1-13 Tomo-chan wa onnanoko 593 Yakumo-san wa ezuke ga shitai 22 Mousou telepathy 363-365 Tsubaki-chou lonely planet 34-38 Tondemo skill de isekai hourou meshi 1-4 Komi-san wa community-shou desu 62-63 Boku no hero academia 143-144 Shingeki no kyojin 95 Eromanga-sensei 32
  2. blackinme

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Yaşasınn :D teşekkürler ilginiz için.
  3. blackinme

hmm o da bir seçenek tabi ama tam karşılığı da değil tabi on-hold'un. en azından izlemeyi bıraktı olarak geçmiycek ama hani keşke 5. bir seçenek olarak eklenseymiş. :)
  4. blackinme

daha önce böyle bir sorun yaşadığımı belirtmiştim buradan fakat hiç geri dönülmedi? acaba gözden mi kaçtı çok gerekli olduğunu düşündüğüm bir özellik ondan dolayı tekrar yazma gereği duydum.
  5. blackinme

Sitenin yeni hali gerçekten çok hoşuma gitti ve yeni özellikleri çok yararlı buldum. Fakat myanimelist'imi import ederken bir sorunla karşılaştım. On-hold'daki animelerim öyle bir seçenek olmadığı için izlemeyi bıraktı olarak geçti. Acaba beklemede veya o tarz bir seçenek daha ekleyebilme şansınız var mı? Eklenebilirse çok güzel olur
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.