Jump to content

kaichou-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

941 profil görütülenme

kaichou-chan üyemizin başarıları

1. kaichou-chan

( 50 / 50 ) Gensou Maden Saiyuuki

Canını sıkma. ^^ Kolay iş de değil zaten malum, biliyorum. ^^ Ganbatte ne~~ ^^
  2. kaichou-chan

( 50 / 50 ) Gensou Maden Saiyuuki

Saiyuki serilerinin mangalarını braz biliyorum, ama hiç animelerine bulaşmamıştım. :D Devam mangasının da animesi duyurulunca bi' arşivlemeye karar verdim. :D Ellerinize sağlık. ^^ Seri yarıyı geçmiş, umarım biter yakında ve diğer ilintili serilere geçilir. ^^
  3. Mal listemde 312 tane tamamlanmış var, ama tabi ki hepsi tv serisi değil xD Yine de, tv serilerinin 90'dan fazla olduğunu rahat rahat söyleyebilirim. ^.^ Alttaki 123'den fazla izlemiştir?
  4. kaichou-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

Şu an askıda. :D Alttaki kesin Nobunaga Concerto'yu izlememiştir. xD :D
  5. kaichou-chan

( 03 / 03 ) Angel Sanctuary

Bu serinin mangası o kadar uzun zamandır listemde ki yazık zavallı çürüyüp gitti. ^.^ Bakayım anime hoşuma giderse mangayı da kesin okurum. ^^ Güzel yazı olmuş, ellerinize sağlık. ^^ Ama bir de fansub linki bekleniyor haberiniz olsun. ^.^
  6. kaichou-chan

( 12 / 12 ) Gingitsune

Tam benim kalemim bir seri. ^^ Ellerinize sağlık.
  7. kaichou-chan

( 01 / 01 ) Ai wa KAT-TUN

Ona imiş sanırım ondan kısaymış, bakayım ben de bi şimdi. ^^ ellerinize sağlık. ^^
  8. kaichou-chan

( 12 / 12 ) Handa-kun

yarım bıraktım gibi bir şey oldu bu seri, devam edeyim artık bitecek zaten. :D Ellerinize sağlık. ^^
  9. kaichou-chan

( 01 / 01 ) Omoi no Kakera

Patenle alakalı pek bir şey yok piyasada, ilgimi çekti. ^^ Ellerinize sağlık. ^^
  10. kaichou-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim *-* İyi seriydi, Handa-kun'un aksine. :D Alttaki Pet Shop of Horrors? Eskidir ama izlenebilecek, kaliteli bir seridir. Tavsiye edebilirim.
  11. kaichou-chan

( 26 / 26 ) Gilgamesh

Voah, baya iyiye benziyor, ellerinize sağlık, kolay gelsin. ^^
  12. kaichou-chan

( 13 / 13 ) Kachou Ouji

Baya farklı bir şeye benziyor, etiketler birbirinden uzak gibi, o yüzden öyle düşündüm ama bakalım. :D Teşekkürler. ^^
  13. kaichou-chan

( 07 / 07 ) Genius Party

MAL'da görüp meraklandığım seri. :D Çevrilmiş olması mutluluk verici. Bir bakayım, neyin nesiymiş. Ellerinize sağlık. ^^
  14. kaichou-chan

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Seriyi MAL'da gördüm geldim çeviri varmış çok şükür. ^^ Ellerinize sağlık. :) Arşivleyim bakayım, gerçi ne zaman izlerim bilinmez de. xD Edit: Bir daha bakınca tanıtım fotosuna baya tanıdık geldi yav... Heralde başka bir yerde daha gördüm, neyse tekrar teşekkürler. *-*
  15. kaichou-chan

( 11 / 11 ) Battery

Şimdiden kolay gelsin millet, sezonda en merak ettiğim serilerden biriydi Ama başlamasına daha bir hafta var...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.