Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Yaş günün mübarek ola Sağlık ve mutluluk getire Singuman   
    Yaş günün mübarek ola
    Sağlık ve mutluluk getire Singuman 

2. Beğen
    Singularity reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Allah'ım n'olur Netflix buna el atmasın Live Action'ları çekilmesin Amin   
    Allah'ım n'olur Netflix buna el atmasın 
    Live Action'ları çekilmesin
    Amin

3. Beğen
    Singularity reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 28 Haziran   
    28 Haziran
  4. Beğen
    Singularity got a reaction from zaman for bir durum güncellemesi, Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam   
    Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam 

5. Beğen
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam   
    Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam 

6. Beğen
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.   
    Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

7. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.   
    Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

8. Üzgün
    Singularity got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.
  9. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.
  10. Beğen
    Singularity got a reaction from Estable for bir durum güncellemesi, telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)

11. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)

12. Beğen
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Geceye bir Koe no katachi (piano).   
    Geceye bir Koe no katachi (piano).

13. Beğen
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Bu sana..   
    Bu sana..

14. Beğen
    Singularity got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi,   
  15. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti.. Bir gün bile unutmadık.. Unutturamazlar   
    Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti..
    Bir gün bile unutmadık..
    Unutturamazlar..
    Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e özlem ve minnetle.. 

16. Beğen
    Singularity got a reaction from ChYRoN for bir durum güncellemesi, Destansı Violet Evergarden piano theme..   
    Destansı Violet Evergarden piano theme..

17. Beğen
    Singularity reacted to AnimeWho for bir durum güncellemesi, Tatlı ponçiğim.   
    Tatlı ponçiğim.
  18. Beğen
    Singularity reacted to Eolo-sama for bir durum güncellemesi, TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS   
    TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS
  19. Beğen
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  20. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  21. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

22. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

23. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???
    Yaşlandık mı o kadar ya 
  24. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

25. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Ne güzel zamanlardı be.   
    Ne güzel zamanlardı be.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.