Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :   
    Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :

2. Beğen
    Singularity got a reaction from 4Respect for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  3. Beğen
    Singularity got a reaction from AnimeManya for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  4. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  5. Üzgün
    Singularity got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  6. Üzgün
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  7. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Saygı ve Özlemle..   
    Saygı ve Özlemle..

8. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  9. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun..   
    30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.. 

10. Beğen
    Singularity got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.   
    Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.

11. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)   
    Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)
  12. Beğen
    Singularity reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.   
    Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.

13. Beğen
    Singularity got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor.   
    Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor. 
  14. Beğen
    Singularity reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 
  15. Beğen
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi,   
  16. Beğen
    Singularity got a reaction from Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

17. Beğen
    Singularity got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

18. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   

19. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   

20. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Piano sevenler için Legendary öneri Sigara yaktırır her seferinde bana:   
    Piano sevenler için Legendary öneri Sigara yaktırır her seferinde bana:

21. Beğen
    Singularity got a reaction from Hori for bir durum güncellemesi, Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur   
    Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur 
  22. Beğen
    Singularity reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Allergia Gardens ( W M O D )   
    CiciKedi - Allergia Gardens (WMOD) 

23. Harika
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Muhabbet kuşuda  iyice Biskrem delisi oldu : 

24. Harika
    Singularity got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Muhabbet kuşuda  iyice Biskrem delisi oldu : 

25. Beğen
    Singularity got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.