Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

2. Beğen
    Singularity reacted to quincy for bir durum güncellemesi, 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda 
  3. Beğen
    Singularity got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa K   
    Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

4. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa K   
    Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

5. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  6. Harika
    Singularity got a reaction from YuujiSama for bir durum güncellemesi, Komşunun netinden çaktırmadan anime indirmeye çalışıyorum telekom beni ne hallere düş   
    Komşunun netinden çaktırmadan anime indirmeye çalışıyorum telekom beni ne hallere düşürdün  inene kadar adam neti kapatmazsa bugünde yırttık 
  7. Harika
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Bu gecede Harry Potter ost.   
    Bu gecede Harry Potter ost.

8. Beğen
    Singularity reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Şunu bırakayım belki birileri faydalanır. http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/g   
    Şunu bırakayım belki birileri faydalanır.
    http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/genclik-degisimi-haber-detayi
  9. Harika
    Singularity got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  10. Karmaşık
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  11. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  12. Beğen
    Singularity reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, https://myanimelist.net/news/55494221 Kahroldum   
    https://myanimelist.net/news/55494221
    Kahroldum
  13. Beğen
    Singularity got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Bazı müzikler pahabiçilemez. Bu sefer ingilizcesi daha iyi gibi japoncasıda hoş ne ol   
    Bazı müzikler  pahabiçilemez. Bu sefer ingilizcesi daha iyi gibi japoncasıda hoş ne olursa olsun bu tür müzik ve hikayelerin hastasıyım.
    Japoncası:
    İngilizcesi:

14. Beğen
    Singularity reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 2 Ağustos   
    2 Ağustos
  15. Beğen
    Singularity got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Yamato Nadeshiko Ending candır.   
    Yamato Nadeshiko Ending candır.

16. Beğen
    Singularity got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Yamato Nadeshiko Ending candır.   
    Yamato Nadeshiko Ending candır.

17. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Ya sen ne harika bir açılış parçasısın öyle... Dinlemelere/izlemelere doyamıyorum.   
    Ya sen ne harika bir açılış parçasısın öyle... Dinlemelere/izlemelere doyamıyorum.

18. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

19. Beğen
    Singularity reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı   
    Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı
  20. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Sonunda pcye yakışan en iyi Wallpaper ımı buldum hareketli ve sesli olduğu için video   
    Sonunda pcye yakışan en iyi Wallpaper ımı buldum hareketli ve sesli olduğu için video çektim : 

21. Beğen
    Singularity reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 opening metal cover ?   
    Steins Gate 0 opening metal cover ?

22. Beğen
    Singularity reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 12 Nisan Steins;Gate 0   
    12 Nisan Steins;Gate 0
  23. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Özlemişim be burayı   
    Özlemişim be burayı 
  24. Beğen
    Singularity reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs
  25. Beğen
    Singularity reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Ne kadar tutkulu, günahkâr ve isyankâr bir kalp mezarda kaybolsa da üstünde büyüyen   
    "Ne kadar tutkulu, günahkâr ve isyankâr bir kalp mezarda kaybolsa da üstünde büyüyen çiçekler size masum bakıyor; sadece sonsuz sükûnetten konuşmuyorlar, 'kayıtsız' doğanın sükûnetinden, sonsuz kabullenme ve sonsuz hayattan söz ediyorlar."
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.