Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Aklıma gelen tek şey Umaru’nun erkek versiyonu gibi bir şey •—• var mı öylesinden bir şey •—• sayılır mı bu
  2. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Alttaki Hyouka?
  3. Rakuncuk

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Date a Live
  4. Küçüklüğümden beri en sevdiğim şey olmuştur müzik. Annem bana küçükken klasik müzik dinletirdi, oradan klasik müzik sevgim gelir. Ardından, her küçük kızın en sevdiği müzik türü olan pop müziğine o kadar kafayı taktım ki... Ayrıca hep müzisyen olmak istemişimdir. Sesimin hep güzel olduğunu düşünürdüm(ki şimdi değişti baya kalınlaştı da her neyse). Ardından, hayatım boyunca en sevdiğim müzik türü olan rock ve metal ile tanıştım. Asla dinlemekten vazgeçmeyeceğim bir müzik türü. Şimdi de elektronik müziklere ve country müziğine karşı bir zaafım var. Yani, hayatımın her noktasında müziğin önemli bir yeri var. Her şeyi bir melodi ile anlatmak da oldukça zevkli olmuştur benim için.
  5. Artık en sevdiğim şarkı •w•
  6. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

7. Shiba Miyuki en iyisiydi bence. Bir de şu geri kafalı kızçemizi de ekleyelim:
  8. Yukihara Furano yok •—• Rukia Kuchiki yok •—• Mikasa ve Touka şirin değil geç onları T_T Ve Misaki Mei... O KIZI NASIL EKLEMEZSİNİZ!?!?! Vollah benim kız haremindeki en beğendiğim kızdır Yuki Nagato ve Rei Ayanami ile birlikte. Yani şu tipe bakın:
  9. Rakuncuk

Herkese merhaba :)

Hoşgeldin.
  10. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet sandığın gibi izlemedim. Alttaki Shiki izledi mi? Shiki Shiki Shiki :33
  11. Rakuncuk

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Hmm haydi bulalım bir tane Bir tane geri kafalı çocuk bi lise sınavını bile geçemiyor ailesinin bulduğu bir işsiz okuluna kaydoluyor sonra işte bildiğimiz romantizm sahneleri kız çocuğun üzerine düşer yok bir yerine dokunur sonra bu kız vampir çıkıyor falan felan daha anlatmayacağım çünkü amaçsız bir anime
  12. Rakuncuk

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ergo Proxy
  13. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Nağ Alttaki üye Kamisama Hajimemashita (Nasıl yazılıyorsa) izledi mi?
  14. Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh :trees_stoned_inhale:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bu videoyla da kutlama yapalım :33

Spoiler

2. sadece okan

sadece okan

Spoiler

15. Ben ilk animelerimi gidip akılsız gibi YouTube'dan izliyordum yine de böyle bir site olduğunu biliyordum sonra burayı denedim tabletimden açılmadı jdksösösks. Geçen sene yeni tablet alınınca ise açıldı o günden itibaren tüm animelerimi buradan izlerim.
  16. Ben bir gözlüklü ineğim

Her sınavdan full çekerim

Test kitaplarında gezerim

Eloy eloy inek loy :ballerina-crazy-rabbit-emoticon::panda-13:

1. Barış

Barış

bunu andırdı 

17. Rakuncuk

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Şeker Portakalı'nı okudum... En sevdiğim romanlardan biri oldu artık. Çok duygu dolu bir roman.
  18. Spoiler

Sözleri ile beraber söyledim yav. Giderek tırrekleşiyorum. Sınıfta bağıra bağıra "vay delikanlı gönlüm vay"ı söylüyorum.

Ki eğlenceli yani inkar etmeyelim .n.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Spoiler

Bu da ekstra olsun. Beraber yakalım. (Zaten bu benim fon müziğim oluyor ben nereden geçersem bu şarkı orada.)

2. sadece okan

sadece okan

onun orjinali budur 

Spoiler

19. Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

Spoiler

jonghyunlarge.jpg 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Fumi

Fumi

Yaaaa ben de çok fazla üzüldüm ama fazla abarttılar abi 42 kişi intahar etmiş kpop dinleyen arkadaşlarım kendine faça atmış deli mi bunlar

20. Müziklerin kralı gidip telefon zil sesi yapılacak müzik
  21. Spoiler

Vay be bu tatlış çalışmayı uzun süredir fark etmemiş olmam bir hayal kırıklığı.

Prusya, harikasın.

Prusya titrettin beni XD

22. Güzel bir çalışma, dinlemesi çok zevkli.
  23. Final Fantasy güzel mi?

Gamer oniilerim ve oneelerim :onion_emo_2_by_theg_force::onion_gomen_by_7anime7drawer7: sizden tavsiye almak isterim umarım tavsiyelerinizi paylaşmak istersiniz.:big-eye-milk-bottle-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rem

Rem

@CAN katılıyorum güzel bence izlemeni tavsiye ederim

3. Singularity

Singularity

Mükemmel seri 2d grafiklerden beri biliyorum

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Teşekkürler:) eğer tablet alırsa indireceğim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.