Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Durum yanıtları bölümüne Rakuncuk kullanıcısının eklediği dosyalar

1. jojo izleyin izlettirin.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Barış D. Baryshx  çevremdeki anime izleyenlerin çoğu bilmiyor, sanırım yanlış çevredeyim :'(

2. (See 4 other replies to this status update)

2. Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.

Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam:cry-milk-bottle-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Sözüm sözdür bebeqim benim :cute-milk-bottle-emoticon: 

2. (See 23 other replies to this status update)

3. Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok :cry-milk-bottle-2-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Öle mi düşünüyorsun :ahaaah-onion-head-emoticon:hmmmmmmmmmmmmmmmmmm @sShoguNn

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.

Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam:cry-milk-bottle-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Aaaa görmemişim bunu :big-eye-milk-bottle-emoticon:

Çok üzgünüm aşkım yaa :cry-milk-bottle-emoticon:

Ama üzgün olma sen çok daha iyilerini hak ediyorsun krdşm iki rakı balık yaparız bunların hepsi geçer bro :haha-milk-bottle-emoticon:

2. (See 23 other replies to this status update)

5. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Mücahidem Şehide-i Cahide Sağol abla ya sen fazlası kadar vermişsin zaten bunlar çok işime yarayacak :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

2. (See 6 other replies to this status update)

6. Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3

Özellikle mitoloji için Çin mitolojisi çok güzel olur. Japon mitolojisi de olabilir.

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Mücahidem Şehide-i Cahide İkinci dünya savaşı ile soğuk savaş merak ettiğim konular. Bu konular ile ilgili kitaplar olursa çok güzel olur. ^^

7. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

8. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bir de şu problem var: Shoujo animelerde oğlanlar hep serseri oluyor. Kaslıymış yakışıklıymış falan filan. Sonra kız böyle utanıp kızarırken bu gelip bunu öpüyor falan. Her animede aynı şey. Bir kere de oğlanı badboy yapmayın, dünyadaki tüm erkekler öyle değil.

Ve harem animelerinde erkeklerin çoğunluğu kız sapığı geri kafalalılardan oluşmakta. Yapmayın etmeyin. Gerçekten tüm mangakalar böyle devam ederse çıldıracağım.

2. (See 13 other replies to this status update)

9. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Spoiler

İlgili resim

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Barış D. Baryshx Shoujo ai hoşuma gitti ama shounen ai kadar sarmadı. :badass:

10. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Spoiler

İlgili resim

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@sShoguNn Yok harem benim için bir tür depil. Bazı shoujo animeler güzel olabiliyor mesela Akatsuki no Yona güzel bir shoujoydu. Ama her şeyi peri masalı gibi gösteren animeleri sevmiyorum. En ideal kız tipi olarak görebileceklerim sıklıkla bilim kurgu ya da slice of life tarzındaki kızlar oluyor diğerleri hep sümsük pislikler.

11. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Spoiler

İlgili resim

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Barış D. Baryshx Shoujo ai ye daha yeni başladım orada kızlar daha doğal nedense.

12. Tadaaaaaaaa ben geri döndüm ama kimse yok ortada-,- 

Mezarlarını söyleyin de ziyarete gidek-,-,-,-

13. Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii :gameaddictplz:

Ve kesinlikle sömestrde Steam kartı alacağım, CSGO beni bekle *-*

Ki bu bilgisayar LOL hayallerimi kaldıramayacak .-. Herhalde bir sene sonra, bütün hevesimle para toplayıp yeni bilgisayar alırsam anca gerçekleşir. :crying:

VE GERÇEKLEŞECEK O LOL OYNANACAK

:bloodykeyboard:

14. Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii :gameaddictplz:

Ki bu bilgisayar LOL hayallerimi kaldıramayacak .-. Herhalde bir sene sonra, bütün hevesimle para toplayıp yeni bilgisayar alırsam anca gerçekleşir. :crying:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Singularity Öyledir. 2000 yılında mı ne alınmış bu bilgisayar. En düşük ayarlar ile de yapılmayacak gibi gözüküyor. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

En iyisi yeni bir bilgisayar almak herhalde. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 9 other replies to this status update)

15. Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii :gameaddictplz:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Spoiler

p6RBba.png 

Hayatta kaldırmaz bea

Ağlayacağım :bloodykeyboard:

16. Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii :gameaddictplz:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@sadece okan O zaman alır ya

Zaten sadece sims var bilgisayarda

Bi ekran kartı ve ram ine falan bakayım

Kaldırmazsa bütün gün çığırarak ağlayacağım :crying:

17. Beklenen kar sonunda geldi oh be :panda-77::yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@sShoguNn iyi ki kar yağmadı demişim bugün yağdı ve tekrar yaptım jnfdjdsjdfjd

18. Beklenen kar sonunda geldi oh be :panda-77::yeah-crazy-rabbit-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bize bir ay önce bir defa yağdı bir daha da yağmadı .—. Ama o dediğin Skyrim şeyini o gün yaptım ya mutluyum .—. En güzel kış günü değildi tabi ama teşekkürler :3

19. Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

20. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

21. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Perfectum Nostalji be. Eskiler kadar iyisi yok şimdi. :admire-onion-head-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

22. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

1. Rakuncuk

Rakuncuk

@Gallardo Eminim arkadaşımın annesinin ismiydi. Anlamı ne ise random gibi bir isim. :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot:

23. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Hımm bende de Şiir ve Nimide vardı böyle ilk kez duyduklarımdan.

24. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Hayır hayır duymadım

Belki döndüm bir daha baktım

Evet duymadım

25. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.