Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Hobbit'e başladım...
  2. Rakuncuk

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Romantizm olarak: Amerika ve İngiltere (Hetalia, OTP :3) Karma ve Okuda (Assasination Classroom) Levi ve Süpürge (AOT) Tsukiyama ve Kaneki (Tokyo Ghoul, ve normalde ben Hidekane şiplerdim, bu şipi ablamın yüzünden şipliyorum ve Tsukiyama'nın sapık olması da burada rol oynuyor öaşlkfdjk) Naruto ve Sasuke (Naruto) Light ve L (Death Note, evet iğrencim iki düşmanı şipliyorum) Daha Junjou Romantica'dır, Sekaiichi Hatsukoi'dir bayağı var. Hep de yaoi koymuşum, napam Shoujo izlemiyorum :p Şimdi, aşk ilişkilerini geride bırakalım... Ace ve Luffy (One Piece) Kofuku ve Daikoku (Noragami, aralarında en sevdiğim bu) Edward ve Alphonse (FMA) Daha vardır ama aklıma gelmiyor... Siz bir de bunlara benim gerçek hayat ilişkilerimi de ekleyin (bardak x kola, masa x sandalye gibisinden, yuri yaoi demeden şiplerim)...
  3. Rakuncuk

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Pilav yedim, şimdi de yemek programı izliyorum. Sonra özet çıkarmaya devam edeceğim.
  4. Rakuncuk

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kalk. İki tane çalışan(yürüyen de diyor olabilir hatırlamıyorum) bacağın var, değil mi? (Edward Elric)
  5. Rakuncuk

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Mikasa Ackerman'dan nefret ediyorum. Eren ile çok uğraşıyor. Obsessif. Zaten yandere karakterleri toplu sevmiyorum. Mesela Yuno. Naruto'dan Gaara, büyük ihtimalle Rock Lee ile yaptığı dövüşten sonra seri boyunca sevmedim. Rock Lee'ye çok değer verirdim çünkü. School Days'den Sekai, Tokyo Ghoul'dan Toka, Akame Ga Kill'den Esdeath, Another'dan şu gözlüklü kız neydi ismini unuttum iki kuyruklu kızın en yakın arkadaşıydı. Bir sürü karakter var. Saysam uzun sürer.
  6. Benim için önemli animeler de böyle bulundu zaten. XD Shingeki No Kyojin'i 4.sınıfta iken biliyordum öylesine başlamıştım. Sonrasında bıraktım. 6.sınıfa geldim, kitapçıya bakarken "Titana Saldırı" diye bir şey gördüm. Bunun SNK olmasını anlamam 2 hafta sürdü muhtemelen. Başladım mangaya. Şimdi bakıyorum, en popüler manga olmuş(okunma sayısı olarak). Bugün de 18.yi aldım. Haydi hayırlısı, ne çıkacak bakalım.
  7. Rakuncuk

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Arabadayım, Isparta'ya gidiyoruz. İmagine Dragons-Thunder eşliğinde.
  8. Rakuncuk

İtiraf Köşesi

İki dedikodu tipi vardır: Samimi dedikodu (olgunların yaptığı) ve pis dedikodu (ergenlerin yaptığı). Ben bir pis dedikoduya konu oldum. Neymiş Azra Faruk'u seviyormuş. Çocukla okul başladığından beri konuşmadım bile. Yüzüne bile bakmadım. Tek iletişimimiz de, voleybolda ona top atmamdı. Orada da "Faruk" diye seslendim sadece. Çocuk ile yakın arkadaş değiliz ama umurumda değil de söyleyemem. Çünkü fujoshilik özelliği, sınıfta onu Recep diye bir çocukla şipliyorum ve benim otp'm. Birbirlerine herhangi bir yakınlıklarını gördüğümde çılgına dönüyorum(iç olarak). Dıştan bir muzip bakış ile ikisine öyle bakıyorum işte. Görmüyorlar zaten beni. Benim fantezim başka, dedikodu fantezisi başka. Zaten dedikodudan başka bir şey de yapmazlar ya. -_-
  9. Country müziği, yaşasın be. Uyandırdın beni sen tek. Bıktım şu kpop tur, Lil peep tir(ablam dinliyor), hetalia  müzikleri falan. Hurra Hurra Country müziği. Özellikle Johnny Cash. Havama  döndüm artık. 

:angel2-onion-head-emoticon:

Artık dünyanın 7 harikası bts diyen fangirlleri ve içimi huzursuzluk ile kaplayan melankolik müziği hiç takmayacağım, bana country yeter. 

:dream-milk-bottle-emoticon:

1. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

metali denedin mi? ya da hard rock?

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Onlar benim favorilerim. Hiç bırakamadıklarım. :33

3. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

aynen müthiş 

10. Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi güzel güzel. Seveyim dedim kedilerin sevilmeyi sevdiğim yerden, ısırdı. 

Çok ciddiye de almamıştım hocanın ısrarıyla hastaneye gittik ve iğne vuruldum. 

Daha sekiz tane daha olacağım bu olay Kasım ayının on dördüncü gününde bitecek hayırlısı. 

Siz siz olun gördüğünüz kediyi sevmeyin. Kediler de ne nankörlermiş vay be iki yıllık sevdiğim kedi ilk poğaça verişimde ısırdı. 

:panda-07:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rakuncuk

Rakuncuk

:big-eye-milk-bottle-emoticon:

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Köpek daha da acıtmıştır ya canım benim. :big-eye-milk-bottle-emoticon:Geçmiş zaten ama yine de geçmiş olsun. (hayatımda söylediğim en saçma laflardan birini mi söyledim yoksa Esra öyleyse özür dilerim)

. -.  

11. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Gunslinger Girl?
  12. Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.

Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.

Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..

13. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Yukarıdaki bir şey yazmamış... The Boy and The Beast?
  14. Saitama'yı çağırırım. Yani biraz mantıklı olalım adam tek yumrukta karşıdakini gebertiyor sonrası da cuma gecesi ne yapıyorsak XD
  15. Rakuncuk

Herkese Merhabalar

Hoşgeldin.
  16. Rakuncuk

Selamlar Herkese ^^

Hoşgeldin.
  17. Ben Dirty Dan'im.

1. okanmih

okanmih

Bende Eren

18. Rakuncuk

Selam, Anime Severler

Hoşgeldin.
  19. Rakuncuk

Merhaba Anime Severler!

Hoşgeldin.
  20. Rakuncuk

Merhabalar Herkese

Hoşgeldin.
  21. Rakuncuk

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Elemental Gelade
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.