Jump to content
Türk Anime TV Forum

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

321
  • Son ziyaret

• Başarı

11

Rakuncuk kullanıcısının son zaferi 25 Kasım 2017

Rakuncuk en beğenilen içeriğe sahiptir

Rakuncuk Hakkında

• Derece
    Level 3

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kovboy filmleri, country müzik, anime ve manga(özellikle yaoi ve slice of life), video oyunları, bilim ve teknoloji ve en sevdiğim :Kitap okumak (^-^)

Güncel Profil Ziyaretleri

6.641 profil görüntüleme
  1. En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Sofi’nin Dünyası, Şeker Portakalı, Ölmeden Önce Pişman Olduğumuz 5 Şey, Los Angeles BB Cinayetleri. Başka da vardır bence isimleri aklıma gelmiyor. Yaşasın kitaplar. ;w;
  2. En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?

Her tür müziği dinlerim, ama vazgeçilmez dersem rock olur. Ki böyle soft olanlar daha çok hoşuma gidiyor. Hani akustik falan. Ki hard rock oldu mu da kafa sallaması eğlenceli olur. Fakat dinlemediğim bir müzik türü varsa o da Emo rap tarzıdır, hani lil peep, xxxtentaction (doğru mu yazdım bilmiyorum) falan. Sözleri ve söyleniş tarzı samimi gelmiyor bana. Grup olarak Metallica der geçerim. Efsanelerin efsanesi. Şarkıcı ise... bir sürü kişi var. Şu an sesine kurban diyebileceğim biri varsa o da başka bir efsane olan Johnny Cash’dir. Adamın her şarkısı güzel, kabullenelim.
  3. Ki ben Eminem, Skrillex, Chopin, Katy Perry, Johnny Cash (efsaneler eskimez) falan da dinliyorum. Ki isim sayamam. Gerçekten, zor.
  4. İki saattir ne diye düşünüyordum bak güzel cevap katılıyorum sana.
  5. Avatar: 7 İmza: 10 (Blöç sevilmez mi bea)
  6. Merhabalar

Hoşgeldin. OuO hayran kaldım açıkçası.
  7. Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Charlotte?
  8. Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Aklıma gelen tek şey Umaru’nun erkek versiyonu gibi bir şey •—• var mı öylesinden bir şey •—• sayılır mı bu
  9. Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Alttaki Hyouka?
  10. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Date a Live
  11. Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?

Küçüklüğümden beri en sevdiğim şey olmuştur müzik. Annem bana küçükken klasik müzik dinletirdi, oradan klasik müzik sevgim gelir. Ardından, her küçük kızın en sevdiği müzik türü olan pop müziğine o kadar kafayı taktım ki... Ayrıca hep müzisyen olmak istemişimdir. Sesimin hep güzel olduğunu düşünürdüm(ki şimdi değişti baya kalınlaştı da her neyse). Ardından, hayatım boyunca en sevdiğim müzik türü olan rock ve metal ile tanıştım. Asla dinlemekten vazgeçmeyeceğim bir müzik türü. Şimdi de elektronik müziklere ve country müziğine karşı bir zaafım var. Yani, hayatımın her noktasında müziğin önemli bir yeri var. Her şeyi bir melodi ile anlatmak da oldukça zevkli olmuştur benim için.
  12. Artık en sevdiğim şarkı •w•
  13. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

14. Shiba Miyuki en iyisiydi bence. Bir de şu geri kafalı kızçemizi de ekleyelim: