Jump to content
Türk Anime TV Forum

Rakuncuk

Üyeler
    330
  • Son ziyareti

• Başarı

14

Rakuncuk kullanıcısının son zaferi 25 Nisan

Rakuncuk en beğenilen içeriğe sahiptir

Rakuncuk hakkında

• Derece
    Level 3

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime
    Manga
    Yaoi & Yuri
    Kitaplar
    Okul
    Bilim ve Teknoloji
    Müzik

Son profil ziyaretçileri

9.907 kez ziyaret edildi

Hakkında

Konnichiwa!! Watashi no namae wa Asura desu! Watashi wa ju sa— her neyse Türkçe’ye dönelim. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Ben Azra. 13 yaşındayım ki yaşımdaki insanlara göre daha olgunum. Yengeç burcuyum. Bir ablam var ama daha çok ben onun ablası gibiymişim gibi geliyor nedense XD :panda-04:

Kişilik olarak; yarı kadınsı, yarı erkeksi biriyim. Çok duygusalım fakat soğukkanlı bir görünümüm vardır, ki kabuğumu kırarsanız... A S U R A L A N I R S I N I Z . İdealist ve yetenekli biriyim, ayrıca tam bir okul aşığıyım. Derslerimde başarılıyım ve bir kitap kurduyum. Kesinlikle barışçılım ve savaşı hiç ama hiç sevmem. Arkadaşlarımın sohbetleri arasında “özgün, deli, anne gibi, aşırı akıllı, möö” diye geçerim. Aşka kesinlikle inanırım. En büyük hayalim mutlu bir aile kurmaktır. Kötü yanlarım ise aşırı dürüst olmam ve kötümser olmam. Aslında yarı kötümserimdir, fakat bir iş olduğunda ne kadar azimli girsem de işin kötü yanlarını da düşünmeden edemem hiç. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Dış görünüş olarak; açık kahverengi saçlı, soluk tenli, zayıf, uzun ve ela gözlüyüm. Gözlerim aşağıya doğru çekik (ablam bu sebepten ötürü bana ezik demişti) ve saçlarım dalgalı, omuzlarımı hafif geçen bir uzunlukta. Fakat sıklıkla saçlarımı topuz ya da örgü yaparım, çünkü saçlarımın alt kısmı yok zuahah (yani kazıttım). Giyim olarak düz tişört ya da bluz, alta kot pantolon giyerim. Bot, deri ceket ve çorap (ov ye) giymeye bayılırım. Tam bir halka küpe delisiyimdir. :admire-onion-head-emoticon:

Ve buraya gelmemin asıl amacı, animeler... Hayatımda önemli bir yeri olan bu muazzam icat, ne diyeyim... Kelime bulamadım kdkslsşsşsş :panda-15:

Ayrıca video oyunları, müzik, resim, spor (daha çok bireysel sporları severim) ve yazı yazmakla da ilgiliyim. İleride yazılım mühendisi olmak istiyorum. :gameaddictplz:

Benden bu kadar, Rakuncuk kaçar! :2guns: