Jump to content
Türk Anime TV Forum

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

321
  • Son ziyaret

• Başarı

11

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Sofi’nin Dünyası, Şeker Portakalı, Ölmeden Önce Pişman Olduğumuz 5 Şey, Los Angeles BB Cinayetleri. Başka da vardır bence isimleri aklıma gelmiyor. Yaşasın kitaplar. ;w;
  2. En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?

Her tür müziği dinlerim, ama vazgeçilmez dersem rock olur. Ki böyle soft olanlar daha çok hoşuma gidiyor. Hani akustik falan. Ki hard rock oldu mu da kafa sallaması eğlenceli olur. Fakat dinlemediğim bir müzik türü varsa o da Emo rap tarzıdır, hani lil peep, xxxtentaction (doğru mu yazdım bilmiyorum) falan. Sözleri ve söyleniş tarzı samimi gelmiyor bana. Grup olarak Metallica der geçerim. Efsanelerin efsanesi. Şarkıcı ise... bir sürü kişi var. Şu an sesine kurban diyebileceğim biri varsa o da başka bir efsane olan Johnny Cash’dir. Adamın her şarkısı güzel, kabullenelim.
  3. Ki ben Eminem, Skrillex, Chopin, Katy Perry, Johnny Cash (efsaneler eskimez) falan da dinliyorum. Ki isim sayamam. Gerçekten, zor.
  4. İki saattir ne diye düşünüyordum bak güzel cevap katılıyorum sana.
  5. Avatar: 7 İmza: 10 (Blöç sevilmez mi bea)
  6. Merhabalar

Hoşgeldin. OuO hayran kaldım açıkçası.
  7. Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Charlotte?
  8. Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Aklıma gelen tek şey Umaru’nun erkek versiyonu gibi bir şey •—• var mı öylesinden bir şey •—• sayılır mı bu
  9. Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Alttaki Hyouka?
  10. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Date a Live
  11. Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?

Küçüklüğümden beri en sevdiğim şey olmuştur müzik. Annem bana küçükken klasik müzik dinletirdi, oradan klasik müzik sevgim gelir. Ardından, her küçük kızın en sevdiği müzik türü olan pop müziğine o kadar kafayı taktım ki... Ayrıca hep müzisyen olmak istemişimdir. Sesimin hep güzel olduğunu düşünürdüm(ki şimdi değişti baya kalınlaştı da her neyse). Ardından, hayatım boyunca en sevdiğim müzik türü olan rock ve metal ile tanıştım. Asla dinlemekten vazgeçmeyeceğim bir müzik türü. Şimdi de elektronik müziklere ve country müziğine karşı bir zaafım var. Yani, hayatımın her noktasında müziğin önemli bir yeri var. Her şeyi bir melodi ile anlatmak da oldukça zevkli olmuştur benim için.
  12. Artık en sevdiğim şarkı •w•
  13. Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 

Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.

Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM :dread-milk-bottle-emoticon:

14. Shiba Miyuki en iyisiydi bence. Bir de şu geri kafalı kızçemizi de ekleyelim:
  15. "Kawaii" Dedirten 20 Kısa Saçlı Anime Karakteri

Yukihara Furano yok •—• Rukia Kuchiki yok •—• Mikasa ve Touka şirin değil geç onları T_T Ve Misaki Mei... O KIZI NASIL EKLEMEZSİNİZ!?!?! Vollah benim kız haremindeki en beğendiğim kızdır Yuki Nagato ve Rei Ayanami ile birlikte. Yani şu tipe bakın:
  16. En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Saitama nerede?
  17. Herkese merhaba :)

Hoşgeldin.
  18. Bu Animeyi İzledin mi?

Evet sandığın gibi izlemedim. Alttaki Shiki izledi mi? Shiki Shiki Shiki :33
  19. Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Hmm haydi bulalım bir tane Bir tane geri kafalı çocuk bi lise sınavını bile geçemiyor ailesinin bulduğu bir işsiz okuluna kaydoluyor sonra işte bildiğimiz romantizm sahneleri kız çocuğun üzerine düşer yok bir yerine dokunur sonra bu kız vampir çıkıyor falan felan daha anlatmayacağım çünkü amaçsız bir anime
  20. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ergo Proxy
  21. Bu Animeyi İzledin mi?

Nağ Alttaki üye Kamisama Hajimemashita (Nasıl yazılıyorsa) izledi mi?
  22. Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh :trees_stoned_inhale:

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Bu videoyla da kutlama yapalım :33

Spoiler

2. sadece okan

sadece okan

Spoiler

23. Turk Anime TV'yi Ne Zaman Keşfettiniz ?

Ben ilk animelerimi gidip akılsız gibi YouTube'dan izliyordum yine de böyle bir site olduğunu biliyordum sonra burayı denedim tabletimden açılmadı jdksösösks. Geçen sene yeni tablet alınınca ise açıldı o günden itibaren tüm animelerimi buradan izlerim.
  24. Ben bir gözlüklü ineğim

Her sınavdan full çekerim

Test kitaplarında gezerim

Eloy eloy inek loy :ballerina-crazy-rabbit-emoticon::panda-13:

1. Esora

Esora

2. Rakuncuk

Rakuncuk

@Esora 1:05 ten itibaren bitkisel hayata geçiş oluyor sonrası disko ortamı djdjsksksksö

3. Barış

Barış

bunu andırdı