Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok   
    Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok 
  2. Teşekkür
    Rakuncuk reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül ra   
    Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül rahatlığıyla önerilir ;)
  3. Harika
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kald   
    Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.
    Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

4. Beğen
    Rakuncuk reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Beklenen kar sonunda geldi oh be
  5. Beğen
    Rakuncuk reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da   
    Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie 

6. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Pla   
    Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 
    Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.
    Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM 
  7. Teşekkür
    Rakuncuk got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Pla   
    Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Planladım böyle en sevdiğim film türü olan Western filmlerinden, Bir Avuç Dolar’ı izleyeyim dedim. 
    Bugün de açtım filmi, izliyorum. Clint Eastwood’a hayran hayran izliyorum böyle filmi. Aksiyon sahneleri falan güzel aha şimdi ben de kovboy oldum deyip filmin içine kendimi kaptırmışken elimin yanlışlıkla bir yere basmasından ötürü film kapandı.
    Ama vazgeçmeyeceğim o filmi izlemem gerek ölmeden önce izlemem gerek VAZGEÇMEYECEĞİM 
  8. Harika
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Ben bir gözlüklü ineğim Her sınavdan full çekerim Test kitaplarında gezerim Eloy eloy   
    Ben bir gözlüklü ineğim
    Her sınavdan full çekerim
    Test kitaplarında gezerim
    Eloy eloy inek loy 
  9. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh   
    Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh 
  10. Harika
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ben bir gözlüklü ineğim Her sınavdan full çekerim Test kitaplarında gezerim Eloy eloy   
    Ben bir gözlüklü ineğim
    Her sınavdan full çekerim
    Test kitaplarında gezerim
    Eloy eloy inek loy 
  11. Beğen
    Rakuncuk reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    Uzun bir aradan sonra.....
    Herkese Adele'den helloooooooo
  12. Üzgün
    Rakuncuk got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Sen   
    Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

13. Harika
    Rakuncuk reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

14. Beğen
    Rakuncuk reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

15. Beğen
    Rakuncuk reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  16. Üzgün
    Rakuncuk got a reaction from Krep for bir durum güncellemesi, Hayatımda iki yıldır Türkçe sınavı oluyorum iki kez yüz alabildim. Ve yine, ilk yazıl   
    Hayatımda iki yıldır Türkçe sınavı oluyorum iki kez yüz alabildim. Ve yine, ilk yazılımdan yanlış çıktı.
    YETER YAV. 
  17. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.   
    Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.
  18. Harika
    Rakuncuk got a reaction from Krep for bir durum güncellemesi, Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.   
    Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.
  19. Beğen
    Rakuncuk reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zama   
    Uzun zamandır foruma uğramamıştım, İçimdeki Tohru sevgisiyle skyrime daldım uzun zamanda yine uğramam gibi :D 
  20. Harika
    Rakuncuk reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ayin saati.   
    Ayin saati.

21. Karmaşık
    Rakuncuk reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Miss diye sınav ismi mi olur?   
    Miss diye sınav ismi mi olur?
  22. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from kamatsuritachi34 for bir durum güncellemesi, Country müziği, yaşasın be. Uyandırdın beni sen tek. Bıktım şu kpop tur, Lil peep tir   
    Country müziği, yaşasın be. Uyandırdın beni sen tek. Bıktım şu kpop tur, Lil peep tir(ablam dinliyor), hetalia  müzikleri falan. Hurra Hurra Country müziği. Özellikle Johnny Cash. Havama  döndüm artık. 

Artık dünyanın 7 harikası bts diyen fangirlleri ve içimi huzursuzluk ile kaplayan melankolik müziği hiç takmayacağım, bana country yeter. 

23. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi g   
    Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi güzel güzel. Seveyim dedim kedilerin sevilmeyi sevdiğim yerden, ısırdı. 
    Çok ciddiye de almamıştım hocanın ısrarıyla hastaneye gittik ve iğne vuruldum. 
    Daha sekiz tane daha olacağım bu olay Kasım ayının on dördüncü gününde bitecek hayırlısı. 
    Siz siz olun gördüğünüz kediyi sevmeyin. Kediler de ne nankörlermiş vay be iki yıllık sevdiğim kedi ilk poğaça verişimde ısırdı. 

24. Karmaşık
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Bir adam varmış Muz yemiş   
    Bir adam varmış
    Muz yemiş
  25. Üzgün
    Rakuncuk got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldi   
    Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.
    Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.
    Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.