Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Fumi in Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Sözüm sözdür bebeqim benim  

2. Beğen
    Rakuncuk reacted to Fumi in Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Ne olcak bea geçti gitti:D
    Ohhh mis sen ısmarla knk param yok fakirim xudlcurkfukf
    İnşallah inşallah
  3. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Fumi in Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Aaaa görmemişim bunu 
    Çok üzgünüm aşkım yaa 
    Ama üzgün olma sen çok daha iyilerini hak ediyorsun krdşm iki rakı balık yaparız bunların hepsi geçer bro 

4. Karmaşık
    Rakuncuk reacted to Beytize in Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok   
    sanmıyorum forum tam anlamıyla öleli 2 3 sene oldu 
  5. Harika
  6. Harika
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn in Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok   
    Öle mi düşünüyorsun hmmmmmmmmmmmmmmmmmm @sShoguNn
  7. Teşekkür
    Rakuncuk reacted to Red-King in Bana güzel tarih ve mitoloji kitapları önerebilir misiniz? ;3 Özellikle mitoloji için   
    Öncelikle bu kitaba bakmanı öneririm. "Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni" Sonra bir de  "Eski Mısır" adlı kitap var. Tüm bunları daha iyi anlamak ve bir bütün haline getirmek istersen "Yaratıcı Mitoloji" iyi olur.
  8. Harika
    Rakuncuk got a reaction from Barış D. Baryshx in Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kald   
    Bir de şu problem var: Shoujo animelerde oğlanlar hep serseri oluyor. Kaslıymış yakışıklıymış falan filan. Sonra kız böyle utanıp kızarırken bu gelip bunu öpüyor falan. Her animede aynı şey. Bir kere de oğlanı badboy yapmayın, dünyadaki tüm erkekler öyle değil.
    Ve harem animelerinde erkeklerin çoğunluğu kız sapığı geri kafalalılardan oluşmakta. Yapmayın etmeyin. Gerçekten tüm mangakalar böyle devam ederse çıldıracağım.
  9. Harika
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn in Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kald   
    @sShoguNn Yok harem benim için bir tür depil. Bazı shoujo animeler güzel olabiliyor mesela Akatsuki no Yona güzel bir shoujoydu. Ama her şeyi peri masalı gibi gösteren animeleri sevmiyorum. En ideal kız tipi olarak görebileceklerim sıklıkla bilim kurgu ya da slice of life tarzındaki kızlar oluyor diğerleri hep sümsük pislikler.
  10. Karmaşık
  11. Teşekkür
    Rakuncuk reacted to sShoguNn in Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kald   
    Her harem öyle değil güzel haremler de olabiliyor arasıra fakat fanservice içeren animeler çizimlerden anlaşılıyor ve sevmiyorsan onlardan kaçınmanı tavsiye ediyorum google görsellerden animeyi aratıp bakabilirsin ayrıca eğer kategoriler içinde ecchi varsa da tabi doğal olarak izlemiyorsundur fakat bazen ecchi yazmasa bile fanservice olarak sunulabiliyor oppai tarzı şeyler :D
    O yüzden ilk dediğim taktiği uygula
  12. Teşekkür
  13. Teşekkür
    Rakuncuk reacted to Singularity in Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii Ve kesinlikle sömestrde Steam k   
    https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/exper-xcellerator-xc587d-i5-7400-8gb-1tb-gtx-1050ti-4gb-w10-P228520389?cid=604001&gclid=Cj0KCQiAkZHTBRCBARIsAMbXLhGXwtJixipeIUtWqdVYXOYai8xXZedblNN8injFOc00tGkTTKjFp60aAvjrEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
  14. Harika
    Rakuncuk reacted to sadece okan in Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii Ve kesinlikle sömestrde Steam k   
    @Singularity niye küçük kıza bu sistemi öneriyon xD
  15. Teşekkür
  16. Üzgün
    Rakuncuk reacted to sadece okan in Eveeet bilgisayar şarjı da geldi *-* Sims 4 keyfiiiii Ve kesinlikle sömestrde Steam k   
    bu özellikler ile kaldırması mucize olur
  17. Üzgün
    Rakuncuk reacted to sShoguNn in Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Benim sevincim kısa sürdü çünkü bugün güneşliydi bütün kar eridi gitti
  18. Harika
    Rakuncuk reacted to sShoguNn in Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Ehehe ben dayanamayıp 1 hafta önce başlamıştım ve kar zaten bizde 1 gün yağdı sadece :D
    Ben yapamadım dediğimi :D
  19. Harika
    Rakuncuk got a reaction from sShoguNn in Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Bize bir ay önce bir defa yağdı bir daha da yağmadı .—. Ama o dediğin Skyrim şeyini o gün yaptım ya mutluyum .—. En güzel kış günü değildi tabi ama teşekkürler :3
  20. Beğen
  21. Beğen
  22. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Perfectum in Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Pla   
    @Perfectum Nostalji be. Eskiler kadar iyisi yok şimdi. 
  23. Beğen
    Rakuncuk reacted to Perfectum in Dün kendime bir kıyak geçeyim azıcık rahatlatayım kendimi okula gitmeyeyim dedim. Pla   
    İzle izle, ben de Grinch izleyeceğim. Yedi numara izleyip nostalji yaşıyacağım daha ohooo.
  24. Beğen
    Rakuncuk got a reaction from Meroe in nerelerdesin be merve   
    Yaa Merve :** sen bana göndermişsin kraldan zaten ben 3 aydır falan girmiyordum özelden mesajlaşalım :) 
  25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.