Jump to content

Iyodo Kagenshe

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Iyodo Kagenshe hakkında

• Doğum günü 03/04/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1768 profil görütülenme

Iyodo Kagenshe üyemizin başarıları

1. Iyodo Kagenshe lol ve cs:go oynuyorum suan yaza pc yenileyip daha farklı oyunlara başlamayı planlıyorum ekleyin benide lolden ve csden :D iyi oyunlar şimdiden
  2. Iyodo Kagenshe

Selam

Hoşgeldin kardeşim bende Azad tahin-pekmez severim hayatta başarılar :D
  3. Iyodo Kagenshe

( 12 / 12 ) Area 88 (TV)

Yeni bölümler ne zaman gelir acaba ? iyi çalışmalar...
  4. Iyodo Kagenshe

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Komik macera animesi önerebilirimisiniz acaba ecchi de olabilir fark etmez güldürsün yeter lys öncesi salak salak gülmek istiyorum sadece :)
  5. Iyodo Kagenshe

@Never4Ever Hocam rahatsız ediyorum ama imzandaki animenin adı ne ? Çok hoş duruyo :D
  6. Iyodo Kagenshe

Boku wa Tomodachiga Sukunai Next :)
  7. RİAS VE AKENO BİRLEŞMELİ :)))))
  8. Bence mutant bir karenkter çıkar ortaya. Kılıç kullanan sırtından enteresan uzuvlar ve et ve yemek yiyen bir mutant enteresan bir birleşim :D :D :D
  9. adamlar best be abi yerinde yorumlar birde küfürler biiplenmese fena olmazdı aslında biipler tüm sıcak sohbet havasını biipliyo yani :)
  10. Iyodo Kagenshe

Fansub Haber Projesi

Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage adlı seriyi siz aldınız diye öğrendim keske son 2 bölümüde çevirseydinizde seri bitseydi onca kişi serinin çevirilerini bekliyo...
  11. Iyodo Kagenshe

Yeni Animeci aranızda :)

@ByBarisTR Ben bu tarz yorumlar yapmayı Rias bizim oğlanla mercimeği fırına verdi dediğim sahnede abisinin hizmetçisi odayı basınca gelecek bölümlere yorum yapmayı bıraktım hocam.Yani için rahat olsun. Ben sadece bu anime güzel karakterler sağlam felean derim
  12. Iyodo Kagenshe

Ben bir türlü imza ekleyemiyorum :( Nasıl olucak o iş yardım ederseniz sevinirim :D
  13. Iyodo Kagenshe

@ByBarisTR Hahahahahhahahaha uluslar arası sorunu patlak vericem diyosun yani :D Bende şu animelerin sezonları çok geç geliyo diyemi bassam acaba 45 tane animenin yeni sezonunu bekliyorum hergün çıktımı varmı bir haber diye merak içerisindeyim :D anime konusunda yardım edebileceğim birşey olursa elimden geleni yaparım öneri,yorum,spoiler vermeyi sevmem ama özet olur :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.