Jump to content

EsofmanliTanri

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

EsofmanliTanri kullanıcısının paylaşımları

1. Dragon Ball Edebiyatçı Sokak Köpekleri
  2. EsofmanliTanri

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Eğer seni özel bir yetenekle takas edebilseydim, bunu uzun zaman önce yapmış olurdum! -Kazuma Satou Ben saptırılmış şeylerden nefret ederim! -Kashimura Zouroku Bu kızın insan olmadığını söyledin. İnsan nedir? Düşünmeden bir çocuğa ateş ettin. Sen insan mısın? Gerçekten bu kız tehlikeli. Ama herkes böyle şeyler yapar! Sorunu gördüğünüz ve düzelttiğiniz sürece sorun olmaz! Ayrıca o iyi yemekler gördüğünde çok mutlu oluyor. Kendi beceriksizliğiyle, başkalarını endişelendiriyor ve başkalarının ruh durumunu bile anlıyor. Başını belaya sokmasına rağmen, kötü niyetle hiçbir şey yapmadı. İşte, Sana böyle biri. Onun iyi bir kalbi var. Hepimiz, kim olursa olsun, bir şekilde kusurluyuz. Kendi bilemediğimiz veya yapamayacağımız şeyler var, bu yüzden birbirimizle beraber olmak istiyoruz. Bu senin için de geçerli değil mi? Bak, dediğin gibi, bu kız bir tür uzaylı olsa bile, gerçekten bir problem mi? Dürüst olmak gerekirse, birlikte yaşamanın mümkün olduğunu düşünmüyor musunuz? -Kashimura Zouroku
  3. Hayır hatta onun iki katı 187 Alttaki 145
  4. Deadman Wonderland Bu Sanat Kulübünde bir Gariplik Var!
  5. Shokugeki no Souma mı ? Sonun Serabı
  6. Kuzu no Honkai Sadece Benim Olmadığım Kasaba ?
  7. Kuroshitsuji ?? Ufkun Ötesi
  8. Re:Zero 12. sırayı hak etmiyordu bana göre bu sezonun ilk 3ü 1- Re:Zero 2-Boku no Hero Academia 3-Bungou Stray Dogs
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.