Jump to content

fl0xz

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

fl0xz hakkında

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1216 profil görütülenme

fl0xz üyemizin başarıları

1. arkadaş haklılık konusunda kitap yazmış. sonra vay efendim bozuk çıktı, vay efendim hıyarı bozukmuş uğraşacağına adam gibi bi yerden git al, güzelce kullan.
  2. fl0xz

İtiraf Köşesi

AWP ile B rushladım, cz ile mid pustum, çok hatalar yaptım çok...
  3. Mağara.jpeg :D Gayet başarılı olmuş
  4. fl0xz

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kono Subarashii izledim ben ama gerisini unuttum. Berberin birinde bugün Allah için ne yaptın diye bi yazı vardı ne zaman görsem aklıma gelir ehueuheuheuhuehue :D
  5. Doğum günü kutlu olsun her kimse :3
  6. Ciddi olamazsın... Ben de neden anime sitesine üye olduğunu merak ediyordum... Şaka yapıyorum mate! Hoş geldin :)
  7. fl0xz

Selam gençler

Hellaaaal my friends. Ben de bandır'da yaşıyorum. O değilde Bandırma'ya ne olmuştur şimdi? Demir Çelik fabrikalarında jiletlere ayrılıp gitmiştir...
  8. fl0xz

Tanışıp kaynaşalım

Hoş geldin my friend, ben de Bekir. Aaay nen aa aaynen
  9. fl0xz

Kon'nichiwa :))

uuu hoşgeldin :d
  10. Uuuuuu birilerinin doğum günü varmış. Bu da hediyesi olsun, inşallah hediyesinin kıymetini bilir
  11. fl0xz

Merhaba :)

napim reuheuehehehehrorororororo şaka la, hoşgeldin :3
  12. uuuu avatar bir 10u hakediyor ama imza için aynısını söyleyemeyeceğim maalesef. elinde tahminen scope'lu g3 yada benzeri bir tüfek olmasına rağmen o kadar dengede duran bir karaktere maalesef gerçeklikten 10 veremeyeceğim. ama sırıtıyor :DDDDDDDDDd 9 olsun
  13. ehueheuheue avatar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 10 tabiki imza ise bi 8i hakediyor bence profilimi değerlendirseniz yeter heuhuehuehuehe
  14. fl0xz

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

Ha ha! Bilemedin :DDDDDDDDDDDD Kakashi Hatake diye düşünüyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.