Jump to content
Türk Anime TV Forum

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

245
  • Son ziyaret

• Başarı

2

Olrich kullanıcısının son zaferi 29 Haziran

Olrich en beğenilen içeriğe sahiptir

9 Takipçiler

Olrich Hakkında

• Derece
    Level 2
  • Doğum Günü 24-07-1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap,Denemeler,Anime

Güncel Profil Ziyaretleri

1.292 profil görüntüleme
  1. Bu seriyi neden türkçeye çevirip yayınlamıyorlar. Satın alabileceğimiz bir şekilde :(
  2. Light Novel 'Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru serisi kaldığı yerden devam ediyor. En son 2 yıl önce yayınlanan 11. cildin ardından 20 Eylül 2017 tarihinde 12. Cilt ve sanırım final olacak serinin bu cildiyle 3.Sezon'un uzakta olmadığı anlaşılmaktadır... Hachiman Hikigaya'ya sevgiler :)
  3. Türkiye'nin Güzide Topluluğuna Yeni Bir Üye Geldi!

Hoş geldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle:)
  4. Doğum Günü Kutlama Bölümü

Çok teşekkür ederim.. :)
  5. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ergo Proxy
  6. En Sevmediğiniz Türler Anketi

Ağır Ecchi ve Nedense sanki Horror izlemiyorum.
  7. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Soul Eater
  8. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Forum bölümü olarak endişelerim vardı. Ama tutmuş gibi görünüyor. İzniniz olursa devam edelim böyle
  9. ( 13 / 13 ) D.Gray-man Hallow

Teşekkürler, benim için en özel ve en güzel seridir. Ya da serilerinden biridir mi desem? İnşallah sağ salim iken 3.sezonunu da görürüz. :)
  10. Merhaba arkadaşla gelen bir oyunu başlatmak istiyorum. Aslında forumlarda bilinen bir oyun fakat bu oyunu animeye göre oynacağız. Nasıl Oynayacağız?: Üstteki üye diyelim ki One Piece yazmış olsun. Ondan sonra gelen üye ise E harfiyle başlayan bir anime yazacak. Elfen Lied D harfinden başlayarak oyuna başlayalım! İyi oyunlar, Türk Anime Ailesi.
  11. ( 12 / 12 ) Ikemen Sengoku: Toki wo Kakeru ga Koi wa Hajimaranai

Zamanda geriye giderek yine belirli bir tarihi dönemin içerisinde kendisini bulan karakterin hikayesi. Üstelik Romantizm etiketi var. Romantizm beklemiyorum fazla ama güzel bir seri olacağını düşünüyorum. İlgi ve çeviri için teşekkür ediyorum, şimdiden. Emeğinize sağlık.
  12. ( 26 / 26 ) Azumanga Daioh

Anime için teşekkürler.
  13. ( 10 / 10 + ) Hitsugi No Chaika: Avenging Battle

teşekkürler
  14. ( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

Çok sevdiğim serilerden biri, teşekkürler