Jump to content
Türk Anime TV Forum

lelouch92

Üyeler
  • İçerik sayısı

76
  • Son ziyaret

lelouch92 Hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Re:Zero Teori ve Bölüm Değerlendirmesi [Spoiler İçerir]

Animede tabiki en çok beklenen şey subaru vs satella ama bağırsak deşen kadınlada kavgası yarım kaldı subarunun.
  2. One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Dressrosa arcı faciasından sonra Big Mom arcı eğlenceli geldi bana.Daha başındayım tabi.Reverie arcı ile olaylar dahada büyüyecek kesin.Kaido ile savaşmasının düşman sıralaması olarak daha erken olduğunu düşünüyorum.11 Süpernova Amiraller CP 0 ve Schibukailer varken erken bence.İzleyenlere tavsiyem biriktirip izleyin öyle tadı daha çok çıkıyor.
  3. Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

2011den beri Türkanime dışında başka sitelerden anime izlemiyorum.Bu site elim ayağım oldu.
  4. En Son Bitirdiğiniz Anime?

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu bitirdim en son.1 sene geç izleyince 2.sezonu için 2 sene beklemekten kurtuldum.
  5. Turk Anime TV'yi Ne Zaman Keşfettiniz ?

2011de Narutoyu izlemek için ilk kez girmiştim bu siteye.Bu site şimdi benim elim ayağım oldu.Bu site kapansa çocuğumu kaybetmiş gibi hissederim.
  6. Dragon Ball Super(Yeni Başlayanlar İçin Spoiler içerir)

Jiren beklentilerimin çok üstünde çıktı.Zaman aamasını bile durdurarak Hiti yendi.Bence Kale ile Caulifla Potarayı kullanınca Vegeta ile Gokunun birleşmesinin önü açıldı.Tabi Vegata o komik dans gibi olan hareketi yapar mı?Jireni Vegeta ile birleşip yenmesi daha gerçekçi olur.Goku içgüdü tekniğinde daha ustalaşmadığı için Vegetanın Ki'sine ihtiyaç duyması daha mantıklı olur.Hem Vegetada birleştikleri için içgüdüyü öğrenmiş olur.Hep animede bedavan power-upları Goku alıyor azıcıkda olsa Vegetada alsın.
  7. Black Clover (TV) (Yeni Proje)

takipteyim
  8. Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?

Ghost In The Shell nasıl olurdu acaba?
  9. Animelerde katlanamadiginiz unsurlar

Benim hepsi katlanamadığım unsur.
  10. Koutetsujou no Kabaneri Tartışma - 1. Bölüm (Spoiler İçerir)

İlk 6-7 bölüm benim için efsaneydi çünkü ordaki zombiler nefes aldırmadan saldırıyorlardı insanlara.İnsanların hayatta kalma korkusu gerilimi bunu animelerde görmeyi seviyorum.Baş karakterin Kbaneri olması kötü oldu.Çünkü ana karakterin ölümle yüzleşmesi o gerilim izlerken daha zevkli oluyor.Öbür türlü Kabaneri yeteneklerini kullanıp kurtulcağını biliyorsun.Birde spnda kötü adam ile dövüşürken finalde yoktan power-up alıp yenmesi her animede olması gereken bir kanun sanki.
  11. Sword Art Online : Ordinal Scale sizce nasıl ?

Bence film hiç güzel değildi.Bu teknolojileri kullanan herkes kötü insanları öldüren oyun yapıyor bir Kirito iyi.Sonuda Darker Than Black 2 gibiydi.Yüzlerce filmlerde kitaplarda bu sonu görebilirsiniz.
  12. ( 24 / 24 ) Le Chevalier D'Eon

Kolya gelsin başarılar.
  13. Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Aşçı Sanji tabikide.
  14. Dragon Ball Super(Yeni Başlayanlar İçin Spoiler içerir)

Bence Jiren yener Hiti ve Vegetayı.Ama Hit vs Vegeta bayağı zevkli olurdu.
  15. Dragon Ball Super(Yeni Başlayanlar İçin Spoiler içerir)

Hit adamın dibi.6.evren silinirse çok üzülürüm.