Jump to content

Kanashimi

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Kanashimi üyemizin başarıları

1. Şu an duygulandığımı belirtmeliyim. Bir arkadaşımız sonunda bu anime hakkında bir konu açmış ,şu ana kadar açılmaması zaten şaşırtıcı ve bir çok insanın çok yüksek, çok muhteşem sandığı animelerden kat ve kat halde daha önem arz eden bu animeyi izlemeden yorum da bulunmaları üzücü . Aksiyon isteyene bence yeterli ve gerekli olacak şekilde aksiyonu koymuş , mesajlar denildiği gibi çok güzel bir şekil verilmiş. Dizi de neredeyse her duygu ögesini bulabilirsiniz ve bu duygu ögeleri de çok iyi bir şekilde işlenmiş. Ve şunu da belirteyim Yang Wenli'ye karşı olan saygım çok yüksek her ne kadar bir çizgi karakter olsa dahi , ayrıca dizideki komedi ögelerini demokratik tarafta daha ağır basıyor bundan dolayı bu yönünü daha çok seviyorum demokratik tarafın . Reinhard tarafında samimiyet olsa da aralarında mesafe varmış gibi hissettiriyor anime de , ancak demokrasi de bunu hiç hissetmedim neredeyse. Ve animeyi sevenlere bir haber vereyim 2017 de yeni versiyonu çıkacak düzenlenmiş halde galiba.
  2. Ellerinize sağlık indirmeyi düşünüyordum tamda yerine geldim
  3. Kanashimi

( 12 / 12 ) Handa-kun

ellerinize sağlık
  4. Kanashimi

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Ellerinize sağlık Kardeşler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.