Jump to content

Time-Master

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Time-Master hakkında

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Time-Master üyemizin başarıları

1. Elleme gelişmesin ölsün forumlar. 150 entry ne işim gücüm yok burada konu mu takip edeyim. Arada aradığımız şeyi bulma amaçlı giriyoruz. Böyle bir kural sadece foruma zarar verir. Zaten amaç bütün Türkiyeyi kapsayan bir anket değil. Nitekim niyetim öyle olsa change.org yada daha farklı platformlarda anket yaparım. Amacım Türkanime.tv de çıkan bildirim panosunda oluşan japon hayran tablolarının yanında Türk arkadaşları da ilgilendiren bir seçenek koymak. Ha orada gördüğün anime isimleri şu ana kadar bana gelenler. Gelen arkadaşların bir fikir sahip olması için. Konunun yanlış yerde olduğunu fark ettim.
  2. Bunun ilk sezonu ve filmi gayet güzel ve aksiyon doluydu. Anlamıyorum bu japonlar onlarca güzel hikayenin içine ederken bu şekilde olan animeleri (Girls und Panzer, High School Fleet, Kantai Collection, Strike Witches) bu kadar güzel ve aksiyon dolu yapabiliyor? İçine edilen hikayeler; High School DxD Animesi LN arasında dağlar kadar fark var Chrome Shelled Regios LN arasında dağlar kadar fark var Daha bir çok anime-manga- LN farklılıkları
  3. Seçeneklere ekledim seçebilirsin ankette
  4. Japonların listelerini hepiniz gördünüz arkadaşlar. Sonuçta burası Türkiye ve zevklerimiz farklı. Bu nedenle Japon izleyiciler arasında yapılan anketten çok Türk izleyiciler arasında yapılan anketin daha önemli olduğu kanaatindeyim. Olurda listede yer almamış bir anime bulursanız çekinmemenizi yorumlara yazmanızı rica ederim.
  5. Time-Master

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

Fanboyluk yapma bana. Orada yazanı aptal bile anlar.
  6. Time-Master

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

Zero no Tsukirima nın açık ara birinciliği hak ettiği tamamiyle absürd hazırlanmış liste. Ayrıca bakınız; Dog Days yok Mondaiji-tachi ga Isekai kara kuru sou desu yo yok Isekai no Seikishi Monogatari yok World Trigger yok Z/X Ignition yok Hataraku Maou-sama! yok The Vision of Escaflowne yok Astarotte's Toy yok (pekte önemli değil açıkçası) Kimsenin zevkine karışacak değilim. Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu kötü yada başarısız da diyecek değilim. Ancak azıcık sağ duyusu olan insanın popi olan şu loli serilerinin 1. olmasını saçma bulduğunun kanaatindeyim. Ayrıca Ixion DT ne lan. Tüm zamanların en troll animelerinden birisi. Yapımcılar bile troll olsun diye yaptılar. Daha iyi bir liste için kısaca http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/search/genreresults?w=series&a=AA&a=OC&a=TA&a=MA&th=other world&o=rating
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.