Jump to content
Türk Anime TV Forum

Filozof

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyaret

Filozof Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 08-02-1999

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    astrophysics/philosophy

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Felsefe ve astrofizik esas ilgi alanlarım. Ondan sonra çizgi roman ve manga okumak, dizi, anime ve çizgi film izlemek hobilerim arasında.

Güncel Profil Ziyaretleri

845 profil görüntüleme
  1. Filozof

( 41 / 51 ) Black Clover (TV)

Teşekkür ederiz. Elinize sağlık. 👍
  2. Filozof

Türkanime tv ye girmiyor

Bende de şimdi gitti 😄 Soracaktım da admin vermiş cevabı.
  3. Filozof

( 02 / ?? ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

Teşekkür ederiz. Eline sağlık. 👍
  4. Filozof

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

D-Frag One Piece Super Dragon Ball Heroes
  5. Filozof

Deadman Wonderland
  6. Kitap bir ağaçtan yapılmıştır. Koyu renk boyalı kargacık burgacık çizgilerin çizildiği ve adına ''yaprak'' denen parçaların bir araya getirilmesinden oluşur. Bu kitaba bir göz attığınızda, başka bir insanın seslenişini duyarsınız; binlerce yıl önce ölmüş birinin sesidir bu. Binlerce yılın geçtiği zaman köprüsünün ötesinden yazar, kitabı aracılığıyla size, zihninizin içine, açıkça ve sükünetle bir şeyler aktarıyordur. Yazı, insanların belki de en büyük icadıdır. Birbirlerini hiçbir zaman tanımamış, aralarına çağların girdiği insanları birbirine bağlayan en büyük araçtır. Kitap, zamanın zincirini çatır çatır koparır. İnsanların mucize yaratan sihirbazlıklarının bir kanıtıdır. Kozmos, Evrenin ve Yaşamın Sırları (Sayfa 296) - Carl Sagan
  7. Filozof

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. alttaki Hyouka izledin mi?
  8. İyi günler arkadaşlar. Konulara giremiyorum, hata veriyor. Sizde de aynısı oluyor mu?

9. Filozof

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Danganronpa bir tarafa, diğer animeler bir tarafadır benim için. Danganronpa: Bol cinayet içeren, bol mahkeme sahneleri olan, içinde birçok seri katili barındıran; biraz tuhaf, biraz egzotik, biraz da fantastik; polisiye tarzda bir cinayet ve dedektiflik serisidir. Danganronpa serisinin genel senaryosundan söz edelim biraz. Bunlar 14-16 civarında bir grup adamı kaçırıp, dışarıdan okul görünümlü bir mekana kapatıyorlar. Ondan sonra, Monokuma isminde kötü kalpli bir ayıcık ortaya çıkıp; kendini tanıttıktan sonra: — Hadi bakalım! Geçmiş olsun! Sizi bu okula kapattık! Hepiniz öleceksiniz! Buradan cesetleriniz çıkacak, ama sağ çıkamayacaksınız! Şimdi yiyin birbirinizi! Der gibi bir ilanda bulunuyor. Sonra birileri birilerini öldürüyor; bazılarını bu kötü kalpli ayıcık alenen infaz ediyor; arada bir mahkeme kuruluyor, duruşma gerçekleştiriliyor, falan. Biraz daha açacak olursak: Bu kötü kalpli ayıcık şahıslara, binadan ancak cinayet işleyip, yakayı ele vermeyenlerin kurtulabileceğini, söylüyor. İşlenen her cinayetin ardından, şahısların katıldığı duruşmalar gerçekleştiriliyor. Bu mahkeme sırasında şahıslar cinayeti kimin işlediğini bulmaya çalışıyorlar. Doğru tahminde bulunurlarsa, cinayeti işleyen kişi, kötü kalpli ayıcık tarafından infaz ediliyor. Eğer yanlış tahminde bulunurlarsa, kötü kalpli ayıcık cinayeti işleyen kişi dışında kalan herkesi öldürüyor.
  10. Filozof

Boruto
  11. Filozof

( 02 / ?? ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

Nerde Holmes varsa atlarım 😄 Teşekkürler.
  12. Filozof

( 12 / 12 ) Dorei-ku The Animation

Teşekkürler.
  13. Filozof

Site içerisindeki içerikleri göremiyorum.

Hoş geldin. Ön belleği bir temizle. Düzelir belki.
  14. Filozof

Selamlar

Hoş geldin!
  15. adımı değiştirdim. Bir sorun oluşturmaz değil mi? Bazı forumlarda yasak oluyor, ya da 1 defa hak veriliyor.

1. Red-King

Red-King

Ad değiştirme özelliği varsa bir sorunda teşkil etmiyordur mantıklı olarak.  Ama bildiğim kadarıyla isim değiştirdikten sonra belli bir süre tekrar değiştiremiyorsun.😇

2. Filozof

Filozof

Teşekkür ederim dostum.