Jump to content
Türk Anime TV Forum

xSerhat

Üyeler
    134
  • Son ziyareti

• Başarı

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    xSerhat reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorlukl   
    "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."
  2. Beğen
    xSerhat got a reaction from japonbatu for bir durum güncellemesi, Türk Kendo Milli takımında olan hocam da Barakamon izlemiş. 😄   
    Türk Kendo Milli takımında olan hocam da Barakamon izlemiş. 😄
  3. Beğen
    xSerhat reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  4. Beğen
    xSerhat got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

5. Beğen
    xSerhat got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

6. Beğen

7. Beğen
    xSerhat reacted to AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Hafif bir tebessüm!   
    Hafif bir tebessüm!

8. Beğen
    xSerhat got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Şehirler arası otobüs yolculuklarını hiç sevmiyorum. Bir an önce eve gidip anime izle   
    Şehirler arası otobüs yolculuklarını hiç sevmiyorum. Bir an önce eve gidip anime izlemek istiyorum. 😄