Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

206
  • Son ziyaret

• Başarı

2

Gallardo kullanıcısının son zaferi 9 Haziran

Gallardo en beğenilen içeriğe sahiptir

Gallardo Hakkında

• Derece
    Level 2
  • Doğum Günü 10-04-1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://myanimelist.net/profile/Gallardo00
    http://www.turkanime.tv/kullanici/gallardo
    https://disqus.com/by/ronsard_rell/

Güncel Profil Ziyaretleri

6.549 profil görüntüleme
  1. ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora

Ben bunu çevrilmesi istenenler başlığına yazmıştım sitede olduğunu bilmiyordum teşekkürler :)
  2. Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Bir anime yazmıştım ama sildim güzel bir anime bulunca dolduracağım.
  3. Bir zamanlar Grimgar'a hissettiğim çekimin bir benzerini şimdi Little Witch Academia'ya karşı hissediyorum. Bu çekimi hissedip de beğenmediğim bir anime şimdiye kadar çıkmadı. Özellikle ana karakterin çizimlerinde bir Miyazaki kızı, bir Kumiko Oumae, bir Akari Mizunashi samimiyeti var. Edit: Yine yanıltmadı :D Made in Abyss: Bir halta benzemeyen karakter çizimlerine rağmen hızla yükselen MAL puanına bakınca (şu an 8,41) iyi bir senaryosu olduğu belli.
  4. Özlü Sözler

Çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bunun bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydı, bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım. -Atatürk-
  5. İnsan ilişkilerinde sık yapılan hatalar: Bir insanın verdiği ilk intibayı daha sonra unutmak ve ona göre davranmak. Halbuki ilk intibayla uyandırılan hisler doğrudur ve şaşma ihtimali çok düşüktür. (ekşi'den alıntı iyi ki not almışım yazar uçurulmuş)

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Duygular sebep değil sonuçtur. Yani onu daha iyi tanımanı sağlamaz, onu tanıyıp anlayınca duygular oluşmaya başlar :)

3. Ladybug

Ladybug

Hayır öyle değil herhangi bir duygu bir şeyi daha iyi anlamana sebep olabilir 

4. Gallardo
  6. Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?

Kanon 2006 uyarlansın Aizawa Yuuichi rolüne talibim :))
  7. Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Owarimonogatari'den Sodachi Oikura: Yaşadıkları olsun, düşünce tarzı olsun oldukça ilgi uyandıran biri. Bence animede daha fazla gözükmeliydi.
  8. Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri

Şu anki zil sesim
  9. Takıntılarınız

Kısa bir başlık ama her şeyi anlatıyor. Yöneticilerden daha cazip bir isim bulan olursa başlıkta değişiklik yapabilir. Kendimle başlıyorum: Bir köpeği okşayıp sevdikten sonra onun gözünün önünde ellerimi yıkamamaya özen gösteriyorum. Bunu yaparsam, gösterdiğim sevginin samimiyeti yitecekmiş gibi hissediyorum. Diyelim ki ''Madem böyle yapacaktın o zaman neden sevdin beni'' dedi, ne diyeceğim? ''Ama mikroplar, ama sağlık...'' düşünmek bile istemiyorum. Mantıksal gerekçeler sürmek saçma. Çünkü bahsi geçen konu sevgi. Anlamak ve hissetmek çok farklı şeyler. Bu yüzden, sanırım bazı şeylerin bilinmemesi en iyisi :)
  10. Hikigaya Hachiman - Yukino Yukinoshita Furukawa Akio - Furukawa Sanae Okazaki Tomoya - Sakagami Tomoyo Roy Mustang - Riza Hawkeye İzumo Kusanagi - Seri Awashima Amon Koutarou - Mado Akira Levi - Petra Shun Kazama - Umi Matsuzaki
  11. Güzel bir yazı. Galiba ben de animenin ''gizemli'' olmasının ceremesini çekenlerdenim :) Light Novel'da neler dönüyormuş meğer.. En çok şaşırdığım da Hayama'nın gerçek sevdiği oldu. Emeklerine sağlık. Seriyi ilk izlediğimde şunu fark etmiştim: Hikigaya ve Yukino, derin iletişim konusunda farklı bir klasmandalar. Yukino ve Hikigaya'nın doğal olarak kolaylıkla ulaşabilecekleri frekansa Yui ne kadar çabalarsa çabalasın ulaşamaz. Bu şey gibi; Zeki öğrenciler rahatlıkla 90'lı notlar alabilirken diğer öğrencinin çok çalışıp çabalayıp anca 70'leri görebilmesi gibi. Onlara ayak uyduramıyor. Kadın - Erkek ilişkileri 3 basamaklıysa Yui 1, zorlamayla 2'de bir süre tutunabilecek bir tip. Yukinoshita direk 3'e mesken kuracak kalibrede. Bir de Tsurumi ve Hiratsuka üzerinden Yukino ile ilgili dolaylı göndermeler olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki: Benim yazdıklarım varsayımsal, kanıtlanabilir değil pek ama oklar her türlü Yukino'yu gösteriyor :)
  12. Bir animeye yıllarca çekim hissetmezsin. Sonra birden adım adım gelişir. O adımlardan biri bu parça.
  13. Anime İstek ve Önerileri

Koitabi: True Tours Nanto Kokoro Connect Denpa Teki na Kanojo Otona Joshi no Anime Time Sakasama no Patema Tsumiki no İe (Türkanimede yok ama Türkçesi var) Bonus: Fumiko no Kokuhaku :)