Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

369
  • Son ziyaret

• Başarı

9

Gallardo kullanıcısının son zaferi 24 Mart

Gallardo en beğenilen içeriğe sahiptir

Gallardo Hakkında

• Derece
    Level 3
  • Doğum Günü 10-04-1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://myanimelist.net/profile/Gallardo00
    http://www.turkanime.tv/kullanici/gallardo
    https://disqus.com/by/ronsard_rell/

Güncel Profil Ziyaretleri

12.284 profil görüntüleme
  1. Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Arakawa Eiya & Oota Yuuga Ortak noktaları yok denecek kadar az ama aralarında garip bir çekim var ve bunu hissediyorum.
  2. Vee korktuğum başıma geldi LOGH fanboyları yavaştan türemeye başlamış. Bunu şimdi gördüm:

Spoiler

tumblr_p7d43ox4OQ1tx83uso1_540.jpg

1. Leffwn

Leffwn

Bunlar daha çok fangirl oluyor. Boş boş işler yapıyorlar.

3. En Beğendiğiniz Cosplay!!

4. Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Gol D Roger (One Piece) & All Might (Boku no Hero Academia) Kazumi Amano (Gunbuster) & Misato Katsuragi (Evangelion) İsamu Alva Dyson (Macross Plus) & Kaji Ryouji (Evangelion) Edit: Farkında olmadan flood yapmışım gomen.
  5. Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Dünden beri: Koi to Uso 1-56: Beklentiye girmeden okuyunca beklediğimden sürükleyici çıktı. A Lollpop or a Bullet 1-6: Çok güzel bir manga. Bu güzelliği konudan çok karakterlerinden geliyor. Özellikle Nagisa'nın tepkileri :) Berserk 355: Okuyanların genel yüz ifadesi :)
  6. Berserk... özlemişim.

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

İndirip indirip okuyodum ben ya o zamanlar fenaydı yani ...evet :D spoilerde yerim ben bazen de bilerek yaparım böyle artık sıkıldığımda ve söz konusu berserk oluncada kendimi hemen amaan tekrar okuyacaksın zaten diye avutuyorum :D Sen artık tüm seriyi tamamladın sanırım? 

3. Gallardo

Gallardo

Ben uzun zamandır güncelim. Yeni bölüm gelince havada kapıyorum :)

Demek okuma şevkinin kırılmayacağından o kadar eminsin ki rahatlıkla spoiler yiyebilirim diyorsun :)

4. Perfectum

Perfectum

Yani emin olamadım :D 

7. Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Ogiso Setsuna (White Album 2) & Shirley Fanette (Code Geass) Touma Kazusa (White Album 2) & Migiwa Kazuha (Yosuga no Sora) & Shiba Miyuki (Mahouka Koukou no Rettousai)
  8. Videolar ile ilgili şikayetleriniz için buraya!

Açılmayan bölümler artmış :D
  9. Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum

Başlarda kız meselesi biraz klişe gelse de sonrasında güzel bir rota yakaladı. İsimleri beğendim. Özellikle toplantı yolunda eşlik eden Belgamil tam yetenekli bir hizmetkara uyan bir isim böyle fraklı falan. Aradan 3 yıl geçmiş ama umarım devamı gelir.
  10. Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

11. Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Duruma göre değişir ama ilk aklıma gelen düşünceyi yazacak olursam: Kendimi kısıtlanmış hissederim ve bu hiç hoşlandığım bir şey değilir.
  12. An itibariyle Sangatsu no Lion 2. sezon puanları Myanimelist: 9,08 (uzun aralıklarla güncelleniyor şimdi daha fazladır muhtemelen) AniDB: 9,33 (Erkekler: 9,45, Kadınlar: 8,74). Sanırım Umino Chika'nın yeni başyapıtı bu seri. Puanlar beklediğimin çok üstünde.