Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
    439
  • Son ziyareti

• Başarı

12

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gençlerr ve genç kalmak isteyenler. Bu tarz bildiğiniz kadın karakterlerden varsa öneri almak isterim. Anime veya manga ismi de olur.

Spoiler

17.jpg

1. LeornKayn

LeornKayn

Link patlamış göremiyorummm doktorrrr göremiyorummm:stewiewtfplz:

2. Gallardo

Gallardo

Bende açılıyor. Linki hizliresim'e koymayı dene açılır belki.

2. Gallardo

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Ellerin de maşallahı varmış 😄
  3. Gallardo

Suwabe Junichi'nin sesi de saydığın özelliklere çok iyi giden bir ses. Yine de şimdilik ''Usui'nin bir üst modeli''nden daha fazlasını beklemeyeceğim. Düşük beklenti her zaman iyidir😊
  4. Gallardo

İzleyip göreceğiz o halde ☺ umarım aşık falan olmam 😨
  5. Gallardo

Henüz izlemedim. Ben gangster görünümlülerin çoğunlukla beyfendilerden daha karizmatik olduğu görüşündeyim ama Victor'un pist performansını görmeden bir şey diyemem :)
  6. Gallardo

Banana Fish'de ki sarışın bundan daha karizmatik bence :)
  7. Gallardo

Giyimini Beğendiğiniz Karakterler

Birilerinin Ayukawa'yı yazdığını görmek mutluluk verici :)) Osaki'nin en iyi hali deri ceket giydiği zaman bence.
  8. Gallardo

Favori yiyecek kombolarınız.

Son favorim: Peynir helvası + vanilyalı dondurma. Bir kaşığa ikisinden de aynı oranlarda koyup ağzına atıyorsunuz. Bir süre ağzınızda bekletip tadı detaylıca analiz ediyorsunuz. Karışımın dil ve damağınızla teması ile ortaya çıkan tatlar kendi içlerinde etkileşime girerek yeni tatlar doğuruyorlar. Zamanla artan tat ve yoğunluğun gözlerinizin arkasındaki beyin duvarlarına kadar vurup gözünüzden yaş getirebilitesi vardır. "Shokugeki no Souma - ağzının suyu akan fujoshi" arası bir tepki vermeniz de ihtimal dahilindedir.
  9. Bu gece gökyüzü çok cömert. Bol bol yıldız kayıyor. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Gezmeyi seviyorsun o zaman. Potansiyel turist gözüyle bakabilir miyiz sana (parçayı beğendim bu arada)

3. LeornKayn

LeornKayn

Gezmeyi değil özgür olmayı seviyorum ve uzay özgürlüğü arzulayanlar için büyüleyici sonu yok.

4. Gallardo

Gallardo

Tanıdık bir durum :) biraz da ürkütücü tabi. Büyüleyici olmasının nedeni biraz da bundan. 

10. Gallardo

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

İyi yanı: İnsanları daha iyi gozlemlersiniz. Tabi bu asosyalliği bilinçli seçen insanlar için geçerli. Çünkü sosyal olmak isteyip beceremeyen insanlarda ister istemez duygular devreye girer bu da sağlıklı bir gözlem için gerekli objektiflik düzeyine ulaşmayı zorlaştırır. Kötü yanları: İşleyen demir misali kullanılmayan sosyal yetenekler maalesef körleşir. Bunun da insana birçok zararı vardır.
  11. Gallardo

( 21 / 124 ) Yawara!

Sevdiğim serileri görünce daha bir mutlu oluyorum.Yawara-chan için elinize sağlık :)
  12. Gallardo

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Hiko Seijuro - Rurouni Kenshin Skull Knight - Berserk Kai Hiwatari - Beyblade Don Quixote Rosinante - One Piece Yami Bakura - Yu-Gi-Oh Phantom Harlock - Uchuu Kaizoku Captain Harlock Cobra - Space Adventure Cobra Saeba Ryo - City Hunter Walter von Schenkopp - Legend of the Galactic Heroes Kuroo Hazama - Black Jack 2. bir part. Bunlar da nispeten kıyıda köşede kalanlar: Masami Yamada - Onegai Teacher Minami Ryusuke - Beck Honjou Kirou - The Wind Rises Yoshino Yusuke - Clannad After Story Masami Eiri - Serial Experiments Lain K - Aoi Bungaku Series Sendoh Akira - Slam Dunk Shinobu Morita - Honey and Clover Eiji Kashii - Juuni Taisen TK - Angel Beats Bonus 1: Charlotte Katakuri - One Piece Bonus 2: Escanor - Nanatsu no Taizai Kadınlar: Anna Plummer - Master Keaton Queen Emeraldas - Galaxy Express 999 Maetel - Galaxy Express 999 Julia - Cowboy Bebop Aozaki Touko - Kara no Kyoukai Oscar François de Jarjayes - Rose of Versailles Kaoru Orihara - Oniisama-e Rei Asaka - Oniisama-e Madoka Ayukawa - Kimagure Orange Road Tsukuyo - Gintama Bonus 1: Rider - Fate Stay Night Bonus 2: Shyarly - One Piece
  13. Gallardo

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ojamajo Doremi
  14. Gallardo

( 62 / 62 ) Metalocalypse

Ben bunu 38 bölüm falan sanıyordum şaşırdım. Listemde olan bir seri henüz elle tutulur bir izlenimim yok ama özet çılgın görünüyor :)
  15. Gallardo

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Uchuu Kaizoku Captain Harlock: Aşşırı derecede reyiz bir animeye benziyor. İlk bölümünden çok etkilenmiştim. Çevirisi tamamlanmadığı (ve bizim de anime trafiği biraz yoğun olduğu) için devamı gelmedi. School Days: Yıllarca izleyenlerin bolca saydırması nedeniyle bulaşmadım. Geçenlerde bazı görsellerine denk geldin OMG böyle bir anime Türkanime'de nasıl olur hayret dedim. Mümkünse blu-ray versiyonunu izleyeceğim. Geçenlerde mangasını okudum hayli soft geldi. Anlaşılan Yosuga no Sora gibi bunda da ne varsa animede var. Gintama 2015: Gintama'nın en can alıcı arclarının olduğu sezon.Aslında ilk 2 bölümünü izledim yani başlamış sayılırım ama devamını getirmek bir türlü gelmiyor içimden. Çünkü bitirip de diğer animelere geçince keskin bir düşüş olacak. Gerçi Sezonlar birikti ama yine de elde güzel bir şeyler bulunsun diye tutuyorum. Hayret.. önceden böyle ihtiyatlı değildim. Owarimonogatari 2. Sezon: İndirdim, arşivimde. Arada bir HD'yi açıyorum söyle bi bakışıyoruz sonrası yok. Aslında bir başlasam gerisi gelecek ama. . Demek ki elde olunca böyle oluyor :) Yokohama Kaidashi Kikou: Bu da arşivimde, bununla da bol bol bakışıyoruz. Şu "nasıl olsa elimde" rahatlığını üzerimden atarsam ilk bundan başlayacağım. İşte böyle. . Çevirisi olmayan animeyi dört gözle bekleriz, elde olanı da bekletiriz. Ne sıkıntılı bir doğamız var arkadaş. Ha bir de Sword of Stranger filmi full hd bu da var. Gerçi biraz izlemeye kıyamama durumu da yok değil. Aslında bu da zararlı. Kıyacaksın abicim. Beklenti oluşturup zevki baltalamanın alemi yok. Gerçi, mesela Gintama her türlü tatmin eder ama yine de gerek yok..
  16. Boku no Hero Academia'ya başlamak için bir neden daha. Kim olduğuna bakmadım ama yüz ifadesinden belli ne kadar sağlam bir karakter olduğu.

Spoiler

DgBOHcBX0AEWmL8.jpg:large

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

@Mileydi İyi akşamlar rüzgarlı bulutlu günler :) istediğim cevabı aşağı yukarı aldım :)

@Barış D. Baryshx ikisinin yanına Gintama'yı ekleyerek ben de Gintama'yı anıyorum :)

3. LeornKayn

LeornKayn

3.sezonu geçen gün 5 bölüm izledim.Boku No Hero bir olaya başladımı insanı gazlamasını bilen bir seri en son bu gaza gelmeyi bleach ve nardo da hissetmiştim sanırım ondan seviyorum bu seriyi.

Ve pekte boş savaşmıyor Midoriya 

4. Gallardo

Gallardo

Az çok birşeyler şekillendi kafamda. Ama bebek yüzlü bir ana karakterin cool olabileceğine inanma konusunda hala soru işaretlerim var. Onlar da başlayınca kendiliginden cevap bulur artık. 

17. Gallardo

Tersine Anime,

Trigun'da Legato ve Knives yer değiştirecekti Legato final boss olacaktı.
  18. Gallardo

Giyimini Beğendiğiniz Karakterler

Osamu Dezaki'nin yönetmen olduğu animelerdeki hemen hemen tüm karakterler. İlk aklıma gelenler Black Jack OVA ve Oniisama-e.
  19. Gallardo

[TAÇE] Tamamlanmış Anime Çevirileri Listesi

Güzel seriler birikmiş. Elinie sağlık. İyi çalışmalar :)
  20. Gallardo

Animelerden aldığımız dersler :)

Türkanime'de bir üyenin profilinde görmüştüm: Naruto: Asla pes etme. Gintama: Yemeği yutmadan önce 20 defa çiğne.
  21. James Bond serisinin ilk filmi Dr. No. Eskilerin gözünü seveyim :)