Jump to content
Türk Anime TV Forum

Gallardo

Üyeler
    439
  • Son ziyareti

• Başarı

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gallardo got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Bu gece gökyüzü çok cömert. Bol bol yıldız kayıyor.   
    Bu gece gökyüzü çok cömert. Bol bol yıldız kayıyor. 
  2. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm 😄
  3. Beğen
    Gallardo reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, ...   
    ...

4. Beğen
    Gallardo reacted to xSerhat for bir durum güncellemesi, Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geri   
    Forumun eski halini merak etmiştim. Demek eskiden böyle görünüyormuş. Daha fazla geriye gittiğimde resimler açılmadı.

5. Beğen
    Gallardo reacted to zamankatili for bir durum güncellemesi, Kayıtlı Üye Bir an olur sanırsın hayat bu. Sanırsın, yanılırsın. Sonra anlarsın; sanı   
    Kayıtlı Üye Bir an olur sanırsın hayat bu. Sanırsın, yanılırsın. 
    Sonra anlarsın; sanırsın, yanılırsın. 
    İşte hayat bu. Sanırsın, yanılırsın  
  6. Harika
    Gallardo got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Şimdi gel kendine animeci de 😄   
    Şimdi gel kendine animeci de 😄

7. Beğen
    Gallardo got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken he   
    Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken hep o halde kalmayı arzu etmek, o hal gidince kendini kötü hissetmek imtihanın (sorunun) bir parçası mı? "Sabır" cevabın bir parçası mı?
  8. Beğen
    Gallardo reacted to CAN for bir durum güncellemesi, Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha   
    Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha değerlidir. 
  9. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Blue Gender animesine el atma zamanı geldi, Master Keaton ise kaldığı yerden devam ed   
    Blue Gender animesine el atma zamanı geldi, Master Keaton ise kaldığı yerden devam edecek daha önceden de söylediğim gibi final verdikten sonra 1-8 arası tekrar çevirisi yenilenecek ve arşiv için indirme adresleri oluşturulacak.
  10. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

11. Beğen
    Gallardo got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi   
    One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

12. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların ç   
    Yakında Yuu☆Yuu☆Hakusho serisi bitecek ve en baştan bizim çevirmediğimiz kısımların çevirisi de yapılacaktır.
  13. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. O kadar hızlı zaman geçiyor   
    Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/
  14. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Sonunda sonunda sonunda sonunda SONUNDA!!!   
    Sonunda sonunda sonunda sonunda SONUNDA!!!

15. Beğen
    Gallardo got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Berserk... özlemişim.   
    Berserk... özlemişim.
  16. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da   
    Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie 

17. Beğen
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.   
    Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle.
  18. Beğen
    Gallardo reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, m   
    Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni
  19. Beğen
    Gallardo reacted to eskiçeviri for bir durum güncellemesi, Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...   
    Ve yarın InuYasha serisinin final bölümü yayınlanacaktır...
  20. Beğen
    Gallardo got a reaction from MadMonkey for bir durum güncellemesi, Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gels   
    Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gelsin.. :D

21. Beğen
    Gallardo got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Böyle çizimlere hiç mi hiç hayır demem :))   
    Böyle çizimlere hiç mi hiç hayır demem :))

22. Harika
    Gallardo reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

23. Beğen
    Gallardo got a reaction from MadMonkey for bir durum güncellemesi, Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gels   
    Günaydın sayın forum ahalisi! Yeni keşfettiğim bu güzel parça tüm forumdaşlarıma gelsin.. :D

24. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül ra   
    Armored Trooper Votoms akıyor :) Karizmatik eski animeleri seven arkadaşlara gönül rahatlığıyla önerilir ;)
  25. Karmaşık
    Gallardo got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Murphy Kanunu gibi; Bir seçeneği çok seversin ve bir sonraki bölüm o seçenekle ilgili   
    Murphy Kanunu gibi; Bir seçeneği çok seversin ve bir sonraki bölüm o seçenekle ilgili sorun çıkar.