Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1000
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Şu adamın ana karakter olduğu Rurouni Kenshin Tsuioku-hen ciddiyetinde bir anime olur   
    Yapsınlar, günde 1er sezon izleyip güncele gelirim :D
  2. Beğen
    Gallardo got a reaction from sShoguNn in BERSERK mangasının geri dönüşü hakkında bilgilendirme:   
    Kouji Mori Griffith'in de esin kaynağı diye biliyorum.
  3. Beğen
    Gallardo got a reaction from Aechee in One Piece Yamato'da tam olarak hayal ettiğim ses   
    Evet çizimler erkeksi geniş omuzlar üçgen vücut :D Sarışın kızın seslendirmesi feminen ama yeşil elbiseli o kadar da değil. Hayli dominant bir seslendirme tarzı. Yamato'nun tomboy kişiliğine de tam uyar :) 
  4. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in One Piece Yamato'da tam olarak hayal ettiğim ses   
    Evet çizimler erkeksi geniş omuzlar üçgen vücut :D Sarışın kızın seslendirmesi feminen ama yeşil elbiseli o kadar da değil. Hayli dominant bir seslendirme tarzı. Yamato'nun tomboy kişiliğine de tam uyar :) 
  5. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    @PerfectumKadın kendi cazibesini bitirdi. Onu izleyen biri biraz güzelliğinden etkilenecek olsa hemen aklına o olay gelecek. Travma gibi :D
    @PseudohomophylusAmin inşallah :D
  6. Beğen
  7. Teşekkür
  8. Harika
    Gallardo reacted to Pseudohomophylus in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    @GallardoAşırı iyi:D  Bunun üzerine bir Kaptan Jack Sparrow daha gelse tadından yenmez şimdi 

@Perfectum Hadi inşallah

Pislemeseymiş o da belki variety showlarla filan insanların gözüne girmek için çeşitli saçmalıklar yapabilir.
    My dog stepped on a bee gibi:D Unutulmayıp konuşulacak o kadar çok şey var ki... Bekleyip görelim bakalım.
  9. Harika
    Gallardo reacted to Perfectum in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    Kesinlikle, kaybettiği şöhreti geri kazanacaktır. Amber içinse durum tam tersi. Bu davadan sonra pek filmlerde sahne alacağını zannetmiyorum. Hele yatağa pisleme olayı çok uzun bir süre hatırlanacak :D Kadına amber turd diyorlar xd
  10. Harika
    Gallardo reacted to Pseudohomophylus in "Gelmiş geçmiş en iyi..." diye başlayıp "...lerden biri." diye biten yorumlara uyuz o   
    Şişirilip şişirilip fos çıkması durumu 
    Anladım
    Eskiden makuldü yorumlar ilk 5-10 tanesine bakıp aşağı yukarı ha şöyledir diyebiliyordum
    Şimdi 50 tane de okusam anime ile ilgili 3-5 tane düzgün yorum bulamıyorum...
    Bu yüzden fanatizmden nefret ediyorum
  11. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    Yeniden piyasa yapar. Şu an Johnny Depp ile alakalı her şey kıymete biniyor; Kendisi, avukatları, hatta muhtemelen eski sevgilileri bile. Olaya şu açıdan bakıyorum:

12. Üzgün
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in "Gelmiş geçmiş en iyi..." diye başlayıp "...lerden biri." diye biten yorumlara uyuz o   
    Senin dediğin biraz ayran gönüllü izleyicilere yönelik, onlar da ayrı bir problem :/
    Benim kastettiğim çok hype başlayıp birden sıradanlaşan yorumlar. ''Bakın iddia ediyorum, GELMİŞ GEÇMİŞ EN DUYGUSAL SAHNElerden birini izledik -__-''
  13. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    Yeniden piyasa yapar. Şu an Johnny Depp ile alakalı her şey kıymete biniyor; Kendisi, avukatları, hatta muhtemelen eski sevgilileri bile. Olaya şu açıdan bakıyorum:

14. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in İnsülin ihtiyacı olanlara gelsin.   
    Tek rakibim yine kendimim demiş

15. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kutatgu in Sono Bisque like'ları AoT'yi geçmiş :).   
    Kız tek başına AoT'ye kafa tutmuş :)
  16. Beğen
  17. Beğen
    Gallardo reacted to Stairway To Heaven in Gintama- Yoshiwara In Flames > Kimetsu no Yaiba- Yoshiwara Arcı   
    Ahahaj dostuk kazandı :D
  18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Stairway To Heaven in Gintama- Yoshiwara In Flames > Kimetsu no Yaiba- Yoshiwara Arcı   
    Hakkını yemeyelim Daki ve Uzui'nin eşleri oldukça çekici hanımlardır ama Tsukuyo karşısında hiç şansları yok :)
  19. Beğen
    Gallardo reacted to Stairway To Heaven in Gintama- Yoshiwara In Flames > Kimetsu no Yaiba- Yoshiwara Arcı   
    Ahahah ben de arttırayım, Tsukuyo > Kimetsu no Yaiba'nın tüm kadın karakterleri :D
  20. Beğen
    Gallardo got a reaction from Stairway To Heaven in Gintama- Yoshiwara In Flames > Kimetsu no Yaiba- Yoshiwara Arcı   
    Herhalde yani :) Artırıyorum: Kagura'nın Yoshiwara dövüşü > Kimetsu no Yaiba'nın tüm dövüşleri.
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from Beytize in Ousama Ranking zenbu zenbu   
    Efsane opening.
  22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Amygirl in Ousama Ranking zenbu zenbu   
    Efsane opening.
  23. Harika
    Gallardo reacted to Amygirl in En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğ   
    Allahım Sebastian tam tipim 
    Hnk hokuto no ken 
  24. Beğen
    Gallardo got a reaction from heymely in Bazı animeler tekrar izlenmeli, bazı mangalar tekrar okunmalı, bazı duygular tekrar y   
    Evet, önceki halini ve o zamanki bakış açını hatırlıyorsun ve ne kadar değiştiğini fark ediyorsun :)
  25. Harika
    Gallardo got a reaction from bluegrass in Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. jhasdjha kendinizee   
    Corona'yı atlattın galiba. Geçmiş olsun :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.