Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1000
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Harika! :D   
    Harika! :D

2. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Harika! :D   
    Harika! :D

3. Harika
    Gallardo got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.   
    Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

4. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Beğendim :)   
    Beğendim :)

5. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi   
    Anime mangalarla alakalı istatistik derlemesi

6. Harika
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  7. Beğen
    Gallardo got a reaction from SoredemoDodo for bir durum güncellemesi, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  8. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyü   
    Belki de bu dünyanın denizi başka bir dünyanın gökyüzüdür. Belki de bu dünyanın gökyüzü başka bir dünyanın denizidir.  Deniz üstüne deniz, gökyüzü üstüne gökyüzü, dünya içinde dünya. Grand Blue 65. Sakasama no Patema. Gökyüzünde uçan balıklar olsaydı ilginç olurdu. Evettt. Belki de bu dünyanın kuşları başka bir dünyanın balıklarıdır. Belki de bu dünyanın balıkları başka bir dünyanın kuşlarıdır. Gecenin parçalı bulutlu parlak gökyüzüne daldığın anda yerçekimi bir anda tersine dönse ne yapabilirsin ki. Ama ben sadece gökyüzünde balıkları da görmek istiyorum. Ayışığı onların pullarına vursun istiyorum. Bir anligina gözüküp kaybolan pırıltı kümeleri.
  9. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

10. Beğen
    Gallardo got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, :))   
    :))

11. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, :))   
    :))

12. Beğen
    Gallardo reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 20 Kasım   
    20 Kasım
  13. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  14. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  15. Beğen
    Gallardo got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  16. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Aklı kıt olan bir adamın korkaklığını yenmesi bir ömür sürer!   
    Aklı kıt olan bir adamın korkaklığını yenmesi bir ömür sürer!
  17. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Enfes bir One Piece çizimi :)   
    Enfes bir One Piece çizimi :)

18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Mutaika for bir durum güncellemesi, Enfes bir One Piece çizimi :)   
    Enfes bir One Piece çizimi :)

19. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti.. Bir gün bile unutmadık.. Unutturamazlar   
    Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti..
    Bir gün bile unutmadık..
    Unutturamazlar..
    Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e özlem ve minnetle.. 

20. Beğen
    Gallardo got a reaction from SoredemoDodo for bir durum güncellemesi, Bu bakışı yapan karakterleri genelde seviyorum :)   
    Bu bakışı yapan karakterleri genelde seviyorum :)

21. Harika
    Gallardo got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass fil   
    Kougami ve Makishima'nın kitap sohbetinden oluşan en az 2 saatlik bir Psycho-Pass filmi izleyesim var.

22. Beğen
    Gallardo got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezon   
    Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezonunda yayınlasaymış efsane bir sezon olacakmış. Hele 11. bölümün haftası 3 seriden de efsane bölümler:)
  23. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bu gerçek olamaz https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025   
    Bu gerçek olamaz
    https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025
  24. Beğen
    Gallardo got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Bu gerçek olamaz https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025   
    Bu gerçek olamaz
    https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025
  25. Beğen
    Gallardo got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.   
    Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.