Jump to content

Kudaran

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kudaran kullanıcısının paylaşımları

1. Kudaran

İtiraf Köşesi

allahım hayatımın bi saniyesini evlenme programındakilerin kavgalarını ciddi ciddi kara kara düşünüp üzülerek, ordakilerden kim kime yakışıyo kıyaslayarak harcarsam ya da harcayacaksam, şu an canımı al ya rabbim! amin. bugün böyle bişi gördüm şaka değildi
  2. sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kudaran

Kudaran

sonra deliriyosun bari bişey yapıp uyuyamasaydım :D

3. Kudaran

Kudaran

düşünsene şuan uyanıp güne başlayanlar var

???

4. Red-King
  3. Kudaran

İtiraf Köşesi

benden başka hiç kimsenin göremeyeceği bir not sayfam var. toplamda en fazla bi a4 kağıdını dolduracak kadar şey yazılıdır. benim için önemli olabilecek ne varsa eksik kalmayana kadar o sayfaya yazdım. geçmişte yazdıklarımdan önemli sandığım ama aslında öyle olmadığını anladığım veya doğru sandığım ama aslında yanlış olduğunu öğrendiğim şeyler oldukça yazanlarda onlarca kere değişiklikler yaptım. 2 sene boyu neredeyse her hafta düzenlemek zorunda kaldım. sonunda şimdi 1 senedir değiştirecek bi şey bulamıyorum sanırım son haline ulaştı. ee si ne zaman kafam allak bullak olsa moralen çökmüş olsam bişeye takatim yok gibi, ölecek gibi hissetsem açıp sayfamı okuyorum ve beni kesin kendime getiriyor. :D bugün şimdi 2 hafta aradan sonra yine okudum(evet bugün kafam allak bullaktı :D)
  4. "insan oğlu hayatta o kadar acı çeker ki; canlılar arasında yalnız o, gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır."

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kudaran

Kudaran

doğarken icat oluyo demek hmm

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Icat olmuyor bu nasıl desem göz kulak gibi bir şey. Aynı zamanda senin dediğine göre insanların mutsuzluğu da icat etmesi gerek. Ama doğarken ağlayarak doğuyoruz. Felsefe de bir şey görmüştüm. Bir şeyin olması için onun ilk olarak tersi olması lazım. Fakat öyleyse muteuzluğun oluşması için de mutluluk olması gerekir. Bu olay üzerinde okunacak ve saatlerce konuşulacak bir konu ya da boşver diyerek bunların önüne geçebiliriz :')

4. Kudaran

Kudaran

her doğan kesin gülüyomuş gibi söyledin ama önüne geçelim aynen :d

5. Kudaran

Bir Hayaliniz

her milletin şartsız yaşayabileceği ve hiçbir millete ait olmayan ortak dilin konuşulduğu adsız bir ülke..
  6. Kudaran

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

almak içhigonun işi. ama ya dante vs ichigo dersem?
  7. dinlemekten sarhoş oldum artık atıyım..
  8. Kudaran

İtiraf Köşesi

nazik olmak bugünlerde aşırı zor. zamanla katlanarak daha zahmetli olmaya devam ediyor.. aslında bir insanın yetemeyeceği kadar zahmet gerektirmemeli...
  9. Kudaran

Özlü Sözler

Ağlarım, ağlatamam; hissederim, söyliyemem;Dili yok kalbimin, ondan ne kadar bîzârım! Mehmet Akif Ersoy
  10. Kudaran

One Piece Genel Tartışma Alanı

zoronun sol gözü de bizi görecek mi
  11. o zaman ben yoktum ama :D kanı kaynayan bleach vs fairy tail diye konu açar bizler de teşrif ederiz :D
  12. ft konusunda bleach çekiştirmek yakışıyo mu? aaaaaaaa :D
  13. Kudaran

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

jisatsutou—suicide island tamamen ölmeyi istemiş ve intihar etmiş bi grup insanı çıkamayacakları bir adaya tıkıyorlar ve bu adada kural yok sınırsız özgürlükleri var. konu farklıca :d
  14. Kudaran

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

- mine - from akame ga kill en iyi ihtimal olurdu.. du. du
  15. Kudaran

İchiruki mi,İchihime mi?

saf insana saf insan saf shinigamiye saf shinigami açıklamasından başka mantıklı bir ichihime açıklaması yoktur. ichiruki içeren neredeyse tüm sahneler başlı başına "kurosakikun" dan çok daha iyi sebeplerdir. filler dediğin sahne jigokudan ve kubodan bağımsız değil tüm herşey gibi? olayın şuanki haline zaten hala inanabilmiş değilim o yüzden bu konu hakkında daha yazmayacam forum kapanabilir. :(
  16. Ne O'na boyun eğip, yaşamın zarafeti ile kör olanlar

Ne de O'na isyan edip, ölümle intikamını arayanlar

Affedilmediler.

17. Kudaran

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

ilk olun hepsini geride bırakın buna benzer arama sistemi olan yerler var; şu site :http://www.less-real.com/ anime replik sitesi bi kelime aradığınızda o kelimeyi içeren tüm replikleri -tabi siteye ekli olan- önümüze seriyor. direkt konuya bağlı olmasa da bu bile çok işime yaramıştır severim :3 bi karakterin ne hakkında konuştuğunu yani neyle ilgilendiğini gösterebiliyor ve aranılan bi konuyu belli edebiliyor.
  18. Kudaran

tür araması öyle birden fazla seçilebiliyor bahsettiğim diğer şey animelerin incelemelerinin & konu özetlerinin de aramaya dahil olması. örneğin sırf şu bi kaç animeden çıkan aranabilecek taglar: karanlık,kader,tanrı,lise,,mucize,kral,krallık,orta çağ,yenilmez,voleybol,tokyo,seçkin,ruh,aşk.. fazlası çıkar ama burdan benim aramayı düşüneceklerim bunlar bi başkası farkı şeyleri düşünebilir bence herkesin bu şekilde özel olarak aradığı şeyler olmuştur. kimin ne arayacağı hiç belli olmaz. mesela ben geçen aseksüel karakterlerin olduğu anime aradım :D türkçe zaten bulamadım ing olarak da bişey çıkmadı. ha tabi beklentiler %100 karşılanamaz ama çeşit fazlalığı siteye yardımcı olur sonuçta site izleyenleri için izleyenler de site için var değişim vaktiyken söyleyim istedim
  19. Kudaran

faydalı bi çok şey eklenmiş elinize sağlık. ama hep eksikliğini duyduğum ve eminim çokça kişinin olmasından mutluluk duyacağı çoklu taglı arama sistemi yaparsanız bir devrim olur ^^ şimdikinde yılına, türüne veya ismine göre arayabiliyoruz ki 1 tane tür seçebiliyoruz. ama mesela ben 2-3 türü içeren bir arama yapmak istiyorum misal büyü-dövüş sanatları-korku veya seinen-psikolojik bunların hepsini içeren bi animeyi arama sonuç olarak versin istiyorum. BU ŞEKİL MEVCUTMUŞ ilaveten animelerin konusunda geçen öğeler de aramaya dahil olabilir yazılan incelemelerdeki tüm kelimeleri bile tag olarak ayarlayabilirsiniz ve bu aramaya yeni boyutlar kazandırır. yani bi psikopat çıkıp :D hayalet-ejder-silah-online oyun sao hesabı-insan kaçırma-alternatif gerçeklik-deprem vs vsvs. gibi türe dahil olmayan şeyler arasa bile incelemeler sayesinde tam istediği sonucu elde edebilecek ve incelemeler de hak ettiği değeri kazanmış olacak. :D bunun dışında tebrik ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.