Jump to content

Kudaran

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kudaran got a reaction from Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin   
    sen de saatin küfür etmeye doymadığı biri misin
  2. Beğen
    Kudaran reacted to SUNA for bir durum güncellemesi, wovv süper olmuş...Emeğinize sağlık canlar..   
    wovv süper olmuş...Emeğinize sağlık canlar..
  3. Beğen
    Kudaran reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, 3-4 gündür hearts of iron oynuyorum. Valla ben boyle bunaltıcı strateji oyunu görmedi   
    3-4 gündür hearts of iron oynuyorum. Valla ben boyle bunaltıcı strateji oyunu görmedim. Dünya savaşları bu kadar uzun surmemeli. ? Almanların sovyetleri alamamasina sasirmamali. 1 yılda Moskovaya varamadim. ? Yasasin tam demokratik Türkiye!
  4. Beğen
    Kudaran got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yer   
    "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yerinde olması fikrini hakaret olarak algılar ve buna isyan ederlerdi. peki her şeyi tam yerinde yapan şey bu isyan olsaydı, o halde ne yaparlardı?
  5. Beğen
    Kudaran reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi,   
  6. Beğen
    Kudaran got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Anime izlemek için yalnız kalacağım zamanı beklemem..ve o zamanın bi türlü gelememesi   
    Anime izlemek için yalnız kalacağım zamanı beklemem..ve o zamanın bi türlü gelememesi....
  7. Beğen
    Kudaran reacted to Tarık Örenli for bir durum güncellemesi, .   
    .

8. Beğen
    Kudaran reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozu   
    Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozuluyor, insanlar psikopatlaşıyor ona buna zarar veriyor ya da kendine zarar veriyor. Hırs önplana çıkıyor.  Herkes açgözlü olmuş. Kimse birbiriyle iletişim kurmuyor herkes kendini kapatıyor ya da sanal aleme giriyor. Bunların dışında çocuklara tecavüz ediliyor, insanlar pazarlanıyor satılıyor. Her yer beton yığını olmuş. Takım elbiseli insanlar ordan oraya  koşturuyor  tek dertleri iki kuruş maaş almak. Zaten emekli olana kadar perti  çıkacak muhtemelen 5-10 yıl sonra ölecek.Mutsuz et torbası sayısı artıyor ama yine  mutlu olmaya çalışıyoruz gerçekleri görebiliyoruz ama oyalıyoruz kendimizi, birbirimizi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.