Jump to content

blablabla010203

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

blablabla010203 hakkında

• Doğum günü 09/05/2004

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Animeler, mangalar (E tabii ki yani...) ve kitaplar!

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

blablabla010203 üyemizin başarıları

1. James Arthur - Impossible Mükemmel diyebilirim.
  2. blablabla010203

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır, izlemedim. Ve sen, Detroit Metal City izledin mi?
  3. Özlü Sözler'di galiba... İçinde bir iki cümlelik sözler olduğu için çok kısa, ama ben aylardır bitiremedim. Okumuyorum çünkü. :D
  4. blablabla010203

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Arkadaşım bana Sword Art Online'ın hikayesini anlattı ama ben ona hiç takmadım. Kafamda bir şeyler kurgulamaya çalışmıştım anlattıklarından ama bir şey anlayamamıştım işte. Sonra bir gün bana ilk bölümü izletti. AMAN TANRIM!!! Bu da ne böyle?! Böyle bir şey mümkün mü?! Gün bitti ve ben eve gidip izledim. Kısa bir sürede ilk sezon bitti. İkinci sezonu d hemen izledim. Kendimi durduramıyordum ve her yerden animeleri araştırmaya başladım. Başlarda anime ve hayat sadece Sword Art Online üzerineydi benim için ama sonradan Kiss x Sis'in bir bölümü ile karşılaştım Youtube'da ve onu da izledim. Yine aynı arkadaşım bana Yosuga no Sora'yı önerdi falan. Bizim binamızda sevdiğim bir abla da otaku çıktı (Yılların otakususdur o ama ben böyle bahsetmek istedim. :D). İlk anime izleme deneyimim de onun evinde olmuştu aslında. Another izliyordu ve bana animeyi ilk öneren arkadaşımla ben de orada onunla izlemiştik. Tabii ben bana arkadaşım önerene kadar onun ne olduğunu hiç anlamamıştım orası ayrı... Neyse, bunlar yaklaşık bir yıl önceki olaylar, artık mazide kaldı. Aslında başta karşı çıktım izlememek için ve bahanem de "Ben alt yazıyı okuyamam." idi.
  5. 1-) Death Note: İyice anlayıp düzgün bir teori oluşturabilmek için izlerim. Hem animeyi her şeyiyle seviyorum. 2-) Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (WataMote): Göndermeler için, ana karakter için, olayalar için ve gülmek için tekrara tekrar izleyebilirim. 3-) Death Parade: Daha yeni bitirmeme ve hiç tekrardan izlememe rağmen eminim ki izlerim. Konu güzel, karakterler güzel, mesaj güzel... İzlerim yani. Son olarak, bu üçünü herkesin izlemesini öneriyorum.
  6. Bence Death Note'tan Misa'nınkiler de bayağı var da animeyi izlerken insanlar pek oraya dikkat etmediğinden böyle şeylerde bahsi geçmiyor olabilir. Onu büyük göğüslülerden sayarsanız eğer, benim favorim odur. :D
  7. blablabla010203

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim ama izleyeceğim. Alttaki Accel World izlemedi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.