Jump to content

animiya

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

animiya üyemizin başarıları

1. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Boku no Hero Academia ve Shokugeki no Souma manga incelemeleri yayınlandı
  2. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Arkadaşlar artık haftalık manga incelemelerine de başladım. Gintama, Boku No Hero Academia, One Punch Man ve Shokugeki no Soma'nın haftalık incelemelerine kanalımızdan ulaşabilirsiniz :)
  3. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Favori Manga serim olan Vagabond tanıtımı
  4. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Birkaç Naruto izledikten sonra depreşen duygularla hazırladığım yeni videomuz :D
  5. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Yeni videomuz yayınlandı :)
  6. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Çok teşekkür ederim hocam :) Kalıcı bir kanal olması ümidi ve gayretiyle
  7. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Arkadaşlar yeni iki tanıtım videomuz yayınlandı. İzlemeyi unutmayın :D Good Ending Manga Tanıtımı One Outs Anime Tanıtımı
  8. animiya

Animiya YouTube Kanalı

Hocam eleştirilerin için çok teşekkür ederim, özellikle nightcore kısmı hiç aklıma gelmemişti. Yeni yayınladığım tanıtım videosunda dediğin şeyleri yapmayı çalıştım. Videonun açıklama kısmını anlık teknik sıkıntıdan dolayı dediğin tarz yapamadım fakat ilerleyen videolarda onu da halledeceğim.
  9. Arkadaşlar merhaba, YouTube'da yeni bir kanal açtık. Bu kanalımızda anime ve manga tanıtımları yapıyoruz. Şu an yeni bir kanalız eksiklerimiz fazla, yapacağınız eleştiriler benim için çok kıymetli. Kanalın sayfasını linkte bulabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCo7zbjQ1e-U2GVez8nXg7cQ Örnek olması açısından Claymore manga tanıtımını yaptığım videoyu da aşağıda bulabilirsiniz. 2017 Kış Sezonu Anime Tanıtımı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.