Jump to content

onurdax

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

onurdax üyemizin başarıları

1. onurdax

Onurdax Anime Coders V 1.0 Demo

kardeşim daha mobile uygulamadım ama geliştirecegim baktınmı sen bu arada programın ara yüzüne
  2. Onurdax Anime Coders V 1.0 Demo Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkeze kolay gelsin şimdi beyler herkez bilir anime bitince başka anime kalmayınca canımız sıkılıyor buna çare bende beyler kodladım program sayesinde artık anında en seckin animeler bi tıkla acılacak tabik türk anime sitesinde hepsi ayrıca bu programı yapmamın amacı fazla kalabalık yapan animelerdende kurtulmak dır Eger Hoşunuza giderse Full verisyonun yapcam hoşunuza giderse altan yazın daha gelişmiş halini yapcam PROGRAM İNDİRME LİNK TIKLAYIN İSTERSENİZ VİDEO VE VİRÜS TOTALDE ATA BİLİRİM BU SÖZÜM ADMİNLER :) LÜTFEN BAN ATMAYIN YARDIMCI OLMAK İCİN YAPTIM BU PROGRAMI İLERLETECEMDE NOT: BU SADECE KULLANIŞLIMI DEGİLİMİ ONU ÖLCMEK İCİN Bİ DENEME MODU DUR NOT2: ARKADAŞLAR UNUTMAYIN EGER BEGENDİYSENİZ ALT YORUM YAZIN ONA GÖRE GELİŞTİRECEM Bİ COK ANİME EKLENECEKTİR VE BU Bİ DEMO DUR YANİ BU TAM SÜRÜM DEGİL TANITIM İÇİN YAPTIM Bİ ÖN SÜRÜMDÜR
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.