Jump to content

Suizeni

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Suizeni kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2017

Suizeni en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1134 profil görütülenme

Suizeni üyemizin başarıları

1. Suizeni

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Güzel olmuş tüm ekibe teşekkürler ;)
  2. Suizeni

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Lucy veya erza
  3. Okumak tabiatımda yok öyle bakıp geçiyorum ben takma sen beni saçmalamayı çok severim
  4. Banada başlarda öyle geldi ama biraz inceleyince dragon forceye benziyor kardeş ben şu mangaya tekrar başliyim kafa gitti
  5. farkındayım ama End gelicek gibi umarım gelir ama başlarda natsunun normal haliyle Zerefi yenecek diye düşünüyordum Lucy gil kitabı açacak gibi geliyor bana Natsuda iyice ciddileşmeye başladı anlatabilmişsem ne mutlu bana neyse iyi günler :))
  6. Benim bulunduğum gezegende Hiro Mashima da olduğu için pek düşünmüyorum(sanırım biraz saçmaladım kusura bakma :d)
  7. Haklısın kardeş erza çok triplerde ve bu arc ta çok saçma şeyler oldu erza meteoru durdurdu çok güçlü bir ejderhayı yenmek üzereydi (zaten nedense düşman bunları tam yenecekken bişey olur bunda da ana kız sevgisi oldu klasik FT) Erzayı yükseltsinlerde tepemize çıkarsınlar
  8. Aslında Lucy tatlı kız ama çok sinir ama cidden kendini çok geliştirdi sadece Lucy gıcık değil Erzada da benden korkun hepinizi döverim tripleri var.Erkek karakterlerde de kızlar kaçırılınca coşma oluyor o da baya gıcık bir olay ama seriyi toplarsak güzel seri yani. =×)
  9. Suizeni

Anime İstek ve Önerileri

Doğaüstü,süpergüç,büyü animesi isteyenler hepsini izledim güzeldi öneririm (eğer sizde biliyorsanız bunlardan başka güzel doğaüstü güçler,süpergüç,büyü animesi önermisiniz :D)
  10. Ya şimdi doğruyu söylemek gerekirse cidden artık bütün animelerdeki kız karakterlerden nefret etmeye başladım çünkü her zaman erkek karakterler çok güçsüz oluyor kız karakterler koruyor sonrada yorumlarda "bu kadar ezik karakter olmamalı" diyorlar örneğin FT de hep erza natsu ile gray'i dövüyor o zaman çok ezik gözüküyorlar bu yüzden sadece lucy değil diğer kız karakterlerde bana çok gıcık geliyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.