Jump to content

edizberkserbest

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

834 profil görütülenme

edizberkserbest üyemizin başarıları

1. edizberkserbest

Çizimde yardım edermisiniz

tamam teşekür ederim yorumlarınız için
  2. 3. sezon galiba 2. sezon gibi olursa eğlenceli olur ışın kılıcı geldi bian aklıma star wars filan bu sefer oyunun içine girilmicekmiş o üzüyor beni ;(
  3. Çizimde yardım edermisiniz Çizim yapmaya çalışıyorum Goku filan çizerken taslağı nasıl hazırlamalıyım Boyama için ne gibi kalem önerirsiniz Gölge yapmak için ne gibi bir promarker almalıyım aşşağıdaki resimleri çizdim goku çizerken genellikle taslağı kare oluşturuyorum taslağı kare olarakmı devam edeyim yoksa önerdiğiniz başka bir çeşit taslak varmı kaç b resim kalemi önerirsiniz
  4. edizberkserbest

Level sistemi nasıl ilerliyor

Teşekkür ederim
  5. Sansar Salvo Bombalar hedef bulur Sansar Salvo - Ötenazi Sansar Salvo - Çocuk Uyan Sansar Salvo - Ağır Roman
  6. bide anime önerisi verem Shakugan no shana,dragon ball bütün serisi,ao no exorcist,hunter x hunter,high schol dxd,naruto,bleach,kuroko no basket,shougeki no souma. Bu animeleri öneriyom çünkü çok hoşuma giden animeler ve izledikçe zevk alınan animeler
  7. edizberkserbest

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Charlotte
  8. edizberkserbest

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Ao No Exorcist ve Naruto
  9. Level sistemi nasıl ilerliyor Level sistemi nasıl ilerliyor anlatabilirmisiniz bilen varsa ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.