Jump to content

Yamato

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3313 profil görütülenme

Yamato üyemizin başarıları

1. Yamato

( 12 / 12 ) BlazBlue: Alter Memory

Elinize sağlık..
  2. Yamato

LoL Best Dodges Montage / Chavius HD

Montaj konusunda güzel ilerliyorsun ancak içerikleri biraz kısa tutman senin daha fazla içerik ortaya çıkarmanı sağlıyabilir. Video sürelerini biraz azaltman senin açından daha çok izleyiciye sahip olmanı sağlayabilir..
  3. Buda bonus video olsun bari ^-^
  4. Yamato

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Ben seni bulurum biliyorsun asfkafjkaf :DD tabikide uğra dostum sen her zaman gelebilirsin (:
  5. Yamato

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Tokyo Ghoul-Yakumo Oomori.. Jason sonu hazin olsada işkence konusunda başarılıydı :DD
  6. önemli değil (:
  7. Yamato

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Her yeri gezeceksen ara sıra bana uğramayı unutma :D Ben yorumsuz kalıyorum bu konuya :D
  8. Kadınlar gününde bile kadınlara uygulanan şiddet ve taciz olaylarının haberleri bitirilemedi böyle bir nesil nasıl varlığını sürdürebiliyor acaba. İnsanların herhangi bir olaya, bir kişiye saygı duyması için özel bir güne ihtiyacı yoktur ancak hiç değilse adı belirlenmiş ve yıllardır devam ettirilen bir günde kadınlara karşı bu çağdışı yaklaşımın sonu ne olacak merak ediyorum..
  9. Güzel montaj ellerine sağlık..
  10. Yamato

One Shot - Deleted Montage I League Of Legends

Güzel montaj tebrikler.
  11. Yamato

Ben Geldim.

Hoş geldin büşra
  12. Yamato

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

devil survivor 2 the animation 3.Bölüm Çok orjinal bir konusu olduğu söylenemez ama canı sıkılanlar için ideal sayılır :P
  13. Yamato

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bi bakiyim bende bari :D
  14. Yamato

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Polisiye severlere tavsiye ederim. Polis cinayet dedi. O adalet diyor... Halk için o bir kahraman: mahkum edilmiş pedofilleri hedef alan bir katil. İki adam çoktan öldü. Ölene dek işkenceye maruz kaldılar. Polis bile bu vakalara öncelik vermiyor. Çoğu iki ölü pedofilin doğru yönde atılmış bir bir adım olduğunu düşünüyor. Fakat DC Maeve Kerrigan'a göre kimsenin adaleti kendi elleriyle uygulamasına izin verilmemeli. Genç ve deneyimsiz olan Kerrigan, kurban ne suç işlerse işlesin cinayetin cinayet olduğuna inanmak istemektedir. Katilin vahşeti şiddetlendikçe, Kerrigan da adaletin sağlandığından emin olmak için ne kadar ileri gidebileceğiyle yüzleşmek zorundadır...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.