Jump to content

Yamato

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Yamato reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  2. Beğen
    Yamato reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyur   
    Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyurusunu bekliciiz..
  3. Beğen
    Yamato reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Horizon zero dawn oynamak istiyorum. ???   
    Horizon zero dawn oynamak istiyorum. ???
  4. Beğen
    Yamato reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp çalışmaya başlayaca   
    Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp  çalışmaya başlayacağım. Ya da bu durumda devam edip hayatımı daha da zora sokacağım. Okuldan alınabilirim, daha çok psikoloji baskı altına alınabilirim, hayallerime veda edebilirim ve bulunduğum yerden kurtulamayabilirim. Eğer böyle devam edersem bunların hepsi olacak biliyorum ama üstümde çok farklı ir yorgunluk var kendimi ifade etmekten yoruldum etsem de yazar gibi  bulunduğu o ortamda asla dinlenilmeyen aynı zamanda dinlenilse bile bu eylemi protokol olduğu için yapan insanlara karşılaşıyorum ,onların arasında nefes alıyorum,yemek yiyorum ve yalnızlıktan onlarla konuşmak zorunda kalıyorum ya da adaptasyon sağlayıp kendime saygımı kaybediyorum  bunları bildiğim halde yerimde duruyorum. Artık kalkma vakti geldi  galiba. Kişiliğimde bir hata olan hırs eksikliğini az da olsa düzeltmeliyim  aşırı hırslı olmak istemem hiçbir zaman ama bulunduğum ortam beni buna itiyor. Hayatımdaki en önemli amacı gerçekleştirmek için bu yollardan geçmem gerekiyor galiba. Çok zor olacak şu ana kadar yerinde durup kendine sözler veren birinin artık değişmesi. Bu dönüm noktasını kaçıramam kaçırmamam lazım.
  5. Beğen
    Yamato reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Bu ara ilham gelmiyor   
    Bu ara ilham gelmiyor
  6. Beğen
    Yamato reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bu kıza dışarıda sürekli elektrik çarptığını ve onun da avm, sokak vb yerlerde çiçek   
    Bu kıza dışarıda sürekli elektrik çarptığını ve onun da avm, sokak vb yerlerde çiçek topraklarına elini sokup topraklama yaptığını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz ama öğrendiniz. O toprak nicki nerden geliyo sanıyodunuz? Eşfpvpvş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.