Jump to content
Türk Anime TV Forum

Brainscan

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyaret

Brainscan Hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    80's - Horror - Sci-fi - Anime
  1. Brainscan

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Selam arkadaşlar hangi bölümde kaldığıma yardımcı olur musunuz ? 1 seneyi geçti izlemeyeli ve son izlediğim bölüm 700 ile 730 arasında bir bölümdü sanırım. Sadece şunu hatırlıyorum kendi gemileri ile bir yere geldiler yolun sonunda tırmanmaları gereken çok yüksek bir tepe vardı oraya tırmanırken kendini şişiren veya uçma özelliği olan bir hayvan yukarı çıkmalarına yardım ediyordu galiba ve bölümün en sonunda yüzünü hiç görmediğimiz bir düşmanın kolunu görüyorduk ve birşeyler söylüyordu orada bitiyordu. Umarım doğru hatırlıyorumdur.
  2. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

@Gallardo Önerilerin için teşekkür ediyorum sevgili "Gallardo" listeme ekledim bugünden itibaren içlerinde en çok ilgimi çekenden başlayıp hepsini izleyeceğim
  3. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

Öneriler için teşekkür ederim Mileydi, izlememiş olduklarıma bakacağım
  4. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

70'ler 80'ler ve 90'lardan tavsiye edebilceğiniz animeler varsa sevinirim. Sevdiğim türler sci-fi - horror - adventure Son izlediğim ve çok beğendiklerim Takarajima (özellikle buna bayıldım) - Mirai Shounen Conan - Angel Densetsu - Petshop of horrors - Biohunter - Otenki Oneesan - Yu yu hakusho - Macross - Midnight Eye - Cyber city Oedo - Wicked City