Jump to content

Brainscan

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    80's - Horror - Sci-fi - Anime

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Brainscan üyemizin başarıları

1. Brainscan

( 147 / 147 ) Toriko

Selamlar. Birkaç gün önce yüksek çözünürlükte serinin tamamını indirmiştim ama ayrı olarak altyazı bulamadım boşuna indirmiş oldum. Türkçe altyazı gömülü taçe çevirisi bölümleri download edebileceğim bir kaynak var mı çünkü televizyonda geceleri yattığımda izlemek istiyorum zırt pırt televizyondan web browser'a girip kumandadan zar zor bölüm seçmek sardırmak gibi işkencelere maruz kalmak istemiyorum. 147 bölümü türkçe altyazı gömülü download edebileceğim bir kaynak bulabilirsem çok sevinirim teşekkürler. Çevirideki emekleriniz için ayrıca teşekkürler
  2. Brainscan

Gantz Manga

90. bölüm dediğiniz 1 - 13 arasında hangi sayıya denk geliyor. Ben de animeden sonrasını okumak istiyorum mağzalarda 1 - 13 sayıları var hangi sayıdan itibaren almalıyım
  3. Bir arkadaşım şöyle bir anime film izlemiş adını hatırlamıyor ve bulmaya çalışıyor. Film olduğundan emin "Yoksul çocukların olduğu bir animeydi. Ancak filmin ana karakteri bir kızdı. Otobüse binip bir yerlere gidiyorlar ve yaz tatilinde sanırım bir araya geliyorlardı. Köy gibi bir yere gidiyorlardı, bu köyde arkadaş gruplarından birinin ailesi yaşıyor. Bu aile çocuklara işkence uygulamak istiyordu ya da büyü, çocuklardan birinin kalbini çıkarmaya çalışıyorlardı. Bunu gören çocuklar kaçmaya çalışıyorlardı. Hasır bir evdi sanırım. Şamanizm esintisi vardı o sahnelerde. Bir de aklımda ailenin kötü olduğunu öğrenmeden önce çocuklara verilen yemeğin ya da etin çiğ/bozuk olduğu kalmış. Bir ara filmde bir okul sahnesi vardı, öğretmenlerden biri sanırım taciz ediyor ya da çocuklardan birini dövüyordu."
  4. Brainscan

Nasıl Anime İndiririm?

"Space Brothers" ı türkçe altyazı gömülü tüm bölümlerini yüksek kalite tek bir tıkla nasıl indirebilirim diye bakınıyorum. Ben torrent'ten 1080p indirdim ama malesef altyazıları ayrı olarak paylaşılmamış.
  5. Herkese selam. My hero academia'yı olabilecek en yüksek kalitede türkçe altyazı gömülü download edebileceğim bir kaynak var mıdır ? İlk 2 sezonun altyazısı paylaşılmış, 3 ve 4. sezonun altyazıları paylaşılmamış. Fansub'ların altyazı paylaşmadıklarını biliyorum ve anlayışla karşılıyorum fakat online gerçekten izlenmiyor. Videoların yüklendiği kaynaklar kaliteyi fazla düşürüyor bu 1. sorun, ara sıra buffer yapıyor bu 2. sorun, download edip, altyazı atarak 55 inç televizyonumda keyif yapabilecek iken pc'de 24 inç monitöre mahkum kalıyorum ve gram zevk alamıyorum. Sırf bu sebepten dolayı izlemeyi bırakmak zorunda kalıyorum. Altyazısı gömülü bir download kaynağı varsa ve paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
  6. Selam arkadaşlar hangi bölümde kaldığıma yardımcı olur musunuz ? 1 seneyi geçti izlemeyeli ve son izlediğim bölüm 700 ile 730 arasında bir bölümdü sanırım. Sadece şunu hatırlıyorum kendi gemileri ile bir yere geldiler yolun sonunda tırmanmaları gereken çok yüksek bir tepe vardı oraya tırmanırken kendini şişiren veya uçma özelliği olan bir hayvan yukarı çıkmalarına yardım ediyordu galiba ve bölümün en sonunda yüzünü hiç görmediğimiz bir düşmanın kolunu görüyorduk ve birşeyler söylüyordu orada bitiyordu. Umarım doğru hatırlıyorumdur.
  7. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

@Gallardo Önerilerin için teşekkür ediyorum sevgili "Gallardo" listeme ekledim bugünden itibaren içlerinde en çok ilgimi çekenden başlayıp hepsini izleyeceğim
  8. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

Öneriler için teşekkür ederim Mileydi, izlememiş olduklarıma bakacağım
  9. Brainscan

Anime İstek ve Önerileri

70'ler 80'ler ve 90'lardan tavsiye edebilceğiniz animeler varsa sevinirim. Sevdiğim türler sci-fi - horror - adventure Son izlediğim ve çok beğendiklerim Takarajima (özellikle buna bayıldım) - Mirai Shounen Conan - Angel Densetsu - Petshop of horrors - Biohunter - Otenki Oneesan - Yu yu hakusho - Macross - Midnight Eye - Cyber city Oedo - Wicked City
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.