Jump to content
Türk Anime TV Forum

TheHaplo

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyaret

TheHaplo Hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Videolar ile ilgili şikayetleriniz için buraya!

Sitedeki "Türkanime" kaynaklarının belki %90'dan daha fazlası bu şekilde hata veriyor. Daha önce yetkililerle konuştuğumda, "Türkanime" kaynağına bölüm eklemenin diğer kaynaklardan bölüm eklemekten çok daha uğraşılı olduğundan ve bu uğraşıyı yapabileceklerin özel yetkilere sahip olması gerektiğinden bahsediliyordu. Yani bu kaynak genel olarak ölü durumda. Benim de bir iki şikayetim var: http://www.turkanime.tv/video/danshi-koukousei-no-nichijou-7-bolum http://www.turkanime.tv/video/danshi-koukousei-no-nichijou-8-bolum "Danshi Koukousei no Nichijou" animesinde, "Varsayılan" grubunda, 7'inci ve 8'inci bölümün "Sibnet" kaynakları 1'inci bölüme ait. Bu bölüme gelene kadar Anisekai'den izlediğim için "Varsayılan" grubundaki diğer bölümlerin Sibnet kaynakları hakkında bir fikrim yok. Lâkin şimdi, sırf kontrol amaçlı 9'uncu bölümün de Sibnet kaynağını kontrol edeyim dedim ve yine 1'inci bölüme ait olduğunu gördüm. Kabaca bir tahminde bulunmam gerekirse @Hokage_Minato'nun upload ettiği, serideki Sibnet kaynaklarının hepsi 1'inci bölüme ait gibi görünüyor.
  2. ( 02 / 02 ) Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku

Teşekkürler. Mega linklerinin yanında Google Drive veya Yandex Drive gibi indirme sınırı koymayan kaynaklara da yüklenmesini dilerdim, biz de saatlerce beklememize gerek kalmadan rahat rahat indirdik.
  3. ( 03 / 03 ) Shingeki no Kyojin OVA

Teşekkürler. OVA'ların izleme sırası nasıl olmalı diye araştırdım, merak edenler için bulduğum sonuç şöyle; OVA 2 - 104. Birlik Çaylakları || (OVA) episode 3.25 - "The Sudden Visitor: The Torturous Curse of Youth" [Jean's back-story / Jean/Sasha cooking contest] OVA 1 - İlse'nin defteri || (OVA) episode 3.5 - "Ilse's Notebook: Memoirs of a Recon Corps Member" [Levi and his crew go titan hunting and discover Ilse] OVA 3 - Zorluk || (OVA) episode 3.75 - "Distress" [The main cast excluding Levi and his crew go training and get ambushed] Yani bölüm 3 ile 4 arasında bu sıra ile izlememiz uygunmuş.