Jump to content

Vanilla

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

Vanilla hakkında

• Doğum günü 12 Ağustos

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Vanilla üyemizin başarıları

1. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Şahıs Absolute Duo?
  2. Çok severim bu müziği ve her dinleyişimde ağlayasım gelir... :) Uzun zamandır değiştirmiyorum ve değiştirmeyi de düşünmüyorum. Not:İlk başta çalan benim zil sesim ileride farklı şarkılar var onlar değil. :D
  3. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim... Alttaki Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de???
  4. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Mayo Chiki??
  5. Vanilla

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Nisekoi
  6. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim ama listemde. :) Alttaki Lilith's Cord okumuştur???
  7. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Cowboy Bebop? :)
  8. Vanilla

En Sevmediğiniz Türler Anketi

Sevmediğim tür yok sanırım :D
  9. Vanilla

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Zankyou No Terror
  10. Vanilla

Bu Animeyi İzledin mi?

Hepsini değil Alttaki Zankyou No Terror?
  11. -Tsundereler-->En uyuz olduğum bu zaten -Bir türlü olamayan ilişkiler -Cinsiyetini anlayamadığımız karakterler -Fillerlar (NARUTO ;-;) -Aslında birazda gereksiz ecchi böyle savaş anında habire oppailerin sallanması,iç çamaşırın gözükmesi vb. biraz bunaltmaya başladı.
  12. Vanilla

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Bizim İlkokulda bir İngilizce öğretmenimiz bazen derste anime izletirdi bize(Owari No Seraph,Magi falan ona benzer şeyler izletirdi.).Tabii ben pek takmazdım oturur resim falan çizerdim.Sonra böyle Naruto falan dediler işte bende:Bu anime nedir falan dedim merak ettim araştırdım,başladım Naruto'ya... İzledim öyle bir hoşuma gitti ki...Bağımlısı oldum bırakamadım bitirdim Narutoyu sonra öyle ilerledi artık günümün yarısını bilgisayarda anime izleyerek harcıyorum,olmassa olmazlarım O günden beri İngilizce öğretmenime minnettarım.Eğer o bize izletmeseydi ve bende araştırmasaydım şuan anime izleymezdim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.