Jump to content
Türk Anime TV Forum

Yorozuya

Üyeler
 • İçerik sayısı

  25
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Başarı

  11

Yorozuya kullanıcısının son zaferi 6 Nisan

Yorozuya en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Yorozuya Hakkında

 • Derece
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 1. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Açıklamada dediğim gibi. Maalesef tek dert sınavlar değil, işimin ne zaman yoğun olacağını ben bile bilemiyorum çoğu zaman bu yüzden seriye haziranda devam edeceğim. Gördüğüm kadarıyla düzensiz bölüm gelmesindense, böylesi herkes için daha iyi olacak.
 2. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  12. bölüm eklenmiştir. Keyifli Seyirler. Bu bölümle beraber bir açıklama yapayım, okuduğum bölüm gereği, sınavlar haricinde pek çok proje teslimim var, mesela 2 haftadır buraya girmeye bile vakit bulamıyordum, bölümü bile yeni izledim. ( Ve şunu belirteyim ki şuan hiç bir başka bir anime bile izlemiyorum. Bu yüzden bölümler düzensiz geliyor farkındayım, ama düzensiz de olsa hiç çevrilmemesinden iyi olduğunu düşünmüştüm. Ama görüyorum ki genel olarak bu durum pek hoş olmuyor, izleyici rahatsız oluyor. Bu yüzden böyle yapmak yerine şimdilik seriyi askıya alıyorum. Ama merak etmeyin, başladığım işi yarım bırakmam, Haziran'da devam edip tamamlarım, hem art arda bölüm atarım. Her zaman anlayışla karşılayıp olumlu yaklaşan arkadaşlara teşekkürler. Not: Çevirmek isteyen varsa istediği gibi çevirebilir, hatta yarıdan başlamak istemiyor ama eski bölümleri de çevirmeye üşeniyorsa alıp benim çevirilerime kendi ismini yazıp, yeni bölümleri de kendi çevirip devam ettirebilir, hiç sorun değil.
 3. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Çevirdim 11. bölümü. Keyfi olarak geciktirmiyorum, ben bile daha yeni izleyecek vakit buldum ki çeviri 6-7 saat sürüyor.
 4. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Herkes bu hassasiyette olsa, ben de daha severek çeviririm. Teşekkürler.
 5. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Arkadaşlar boyut sınırlaması olduğundan, 11. bölümü yüklemek için önceki bölümleri sildim. Onlara da paket olarak planetdp'den ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler.
 6. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Evet çıktı ama bu hafta sınavlarım olduğundan daha izlemeye bile vakit bulamadım, maalesef biraz gecikecek.
 7. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Zipin içinde raw linki var, oradan videoyu indireceksin. Sonra .ass uzantılı altyazı dosyası ile videoyu aynı klasöre atıp isimlerini aynı yapacaksın. Videoyu vlc player ile açtığında, altyazılı olmuş olacaktır.
 8. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  10. bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler. Siteye eklenme konusunda benim bir bilgim yok arkadaşlar, encoder ve uploaderlar meşgul olduğu için olabilir, ulaşabiliyorsanız onlara ulaşmaya çalışın.
 9. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  9. bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler.
 10. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  8. Bölüm eklenmiştir, çok yoğun olduğumdan gecikti, kusura bakmayın. Keyifli seyirler.
 11. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  7. bölüm eklenmiştir. İngilizce çeviri 3 gün geciktiği için, buraya da yansıdı. Ayrıca bölümde konuşmalar haricinde etrafta çok fazla yazı vardı, çevirisi uzun sürdü. Umarım beğenirsiniz. Keyifli Seyirler...
 12. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  6. Bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler. Bu hafta çok yoğundum, o yüzden bölümü ancak hafta sonu yükleyebilecektim, ama sağ olsun bu hafta çeviriyi kardeşim yaptı. Umarım beğenirsiniz.
 13. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  5. Bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler.
 14. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  Açıklaman için teşekkürler. Hatta buna bile gerek kalmadan sadece aynı klasöre alt yazı ve video dosyasını atıp, isimlerini aynı yapıp vlc media playerla açarlarsa, alt yazının otomatik olarak eklendiğini göreceklerdir.
 15. ( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

  4. Bölüm eklenmiştir, keyifli seyirler.
×