Jump to content
Türk Anime TV Forum

Yorozuya

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyaret

• Başarı

7

Yorozuya kullanıcısının son zaferi 21 Şubat

Yorozuya en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Yorozuya Hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

1. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

5. Bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler.
  2. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Açıklaman için teşekkürler. Hatta buna bile gerek kalmadan sadece aynı klasöre alt yazı ve video dosyasını atıp, isimlerini aynı yapıp vlc media playerla açarlarsa, alt yazının otomatik olarak eklendiğini göreceklerdir.
  3. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

4. Bölüm eklenmiştir, keyifli seyirler.
  4. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

3. bölüm eklenmiştir. Keyifli seyirler.
  5. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Bilgilendirme Merhaba arkadaşlar, önceki bölümlerin İngilizcesi Cuma günü çıkmıştı, o yüzden hafta sonu hızlıca çevirip yüklemiştim. Ama bu haftaki çeviri gecikti ve Pazar günü çıktı. Hafta içi de okul olduğundan benim çevirim de gecikti doğal olarak. 3. bölümü büyük ihtimal yarın yükleyeceğim. Eğer bundan sonra İngilizce çeviri Pazar günü çıkmaya devam ederse siz de Türkçe çıkış gününü Çarşamba-Perşembe olarak kabul edin lütfen. :)
  6. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Yok, zaten normalde çeviri yapmıyorum. Bu seriyi kimse çevirmediği için el attım. Düşündüğün için teşekkürler.
  7. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

İkinci bölüm eklenmiştir, keyifli seyirler.
  8. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Rica ederim sonuna kadar gitmeyi planlıyorum ama dediğim gibi gecikmeler olabilir.
  9. ( 05 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Zipin içinde altyazı dosyası ve videoyu indirebileceğin linkin yazılı olduğu dosya mevcut. Sen videoyu nereden indirdin?
  10. Merhaba arkadaşlar, Saiki Kusuo no Ψ-nan 2. sezonunu kimsenin çevirmediğini fark ettim. Ben de normalde yoğun olduğumdan çevirileri günü gününe yetiştiremeyebilim ve biliyorsunuz ki Saiki çok fazla konuşmanın olduğu bir anime. Ama elimden geldiğince çevirmeye çalışacağım. Altyazıya uygun rawı indirebileceğiniz link altyazı zipinin içinde mevcuttur. İndirdiğiniz video ile altyazı dosyasını aynı isim yapıp aynı klasöre atarsanız sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler. Not: Çeviri konusunda oldukça acemiyim, gördüğünüz hataları ve önerilerinizi yorum olarak belirtirseniz sevinirim. [Yorozuya] Saiki Kusuo no Psi-nan-2.zip [Yorozuya] Saiki Kusuo no Psi-nan-1.zip [Yorozuya] Saiki Kusuo no Psi-nan-3.zip [Yorozuya] Saiki Kusuo no Psi-nan-4.zip [Yorozuya] Saiki Kusuo no Psi-nan-5.zip
  11. ( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Emeği geçenlere teşekkürler.