Jump to content
Türk Anime TV Forum

kamatsuritachi34

Üyeler
    154
  • Son ziyareti

• Başarı

1

kamatsuritachi34 kullanıcısının son zaferi 16 Ocak

kamatsuritachi34 en beğenilen içeriğe sahiptir

2 takipçi

kamatsuritachi34 hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 16-05-2003

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Animeler :3 Kitaplar :3 Kahveler :3 Mangalar :3 Game of Thrones :3 Harry Potter :3

Son profil ziyaretçileri

822 kez ziyaret edildi
  1. kamatsuritachi34

Lanetli Burçlar

Hakkımda gördüğüm en doğru yorum. Gerçekten de öyle..
  2. kamatsuritachi34

En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?

En sevdiğim müzik türü: Metal ya da Hard Rock, Rock'un her çeşidi En sevdiğim şarkıcı/(müzik) grup: METALLICA!!!
  3. kamatsuritachi34

En Sevdiğiniz Şarkıcı ?

Eskiden olsa isim felan verirdim, ama şimdi ölümüne Metallica
  4. Avatar:6 İ: (10 üzerinden sanırım puanlıyoruz :)) ) 9
  5. kamatsuritachi34

Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?

Müzikte profesyonelliğe yaklaşmıştım, piyanoyu iki üç sene öncesine kadar harikulade çalsam da, şu an çok kasmıyorum, ama potansiyelim de yok deil. Müzik her türlü dinlerim ama metale aşığım. Daha altı yedi ay öncesine kadar bilmiyordum metali ama iyiki de tanışmışım. Onun dışında bilirim ama çok dinlemem. Ağırlıklı metal ya da rock.
  6. kamatsuritachi34

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Tutunamayanlar - Oğuz Atay
  7. kamatsuritachi34

Türk Dizileri

Türk dizileri, batıya benzemeye çalışan, çalıştıkça batan gereksiz ve Brezilya dizisi entrikalarını aratmayan ve hep sonu hamilelikle sonuçlanan ajite edercesine dramları olan traji-komedi ürünlerden başka bir şey değiller. Çoğunlukla ergenlere, 17-18 yaşlarındaki kızlara,ya da evde ütü yapıp bir yandan da televizyon izleyen hanımlara hitap eder. Kalitesizliği baştan bellidir. Geçmişte iz bırakan dizileri de olmuştur, Aşk-ı Memnu gibi, Arka Sokaklar gibi vs. vs. Ama yarısından fazlası çöptür yani pek sevilmez. Halen daha kaliteyi taklitte aramaktadırlar..
  8. kamatsuritachi34

Dizi tavsiyesi

Kesinlikle ölümüne Game of Thrones, kitaplarını da öneriyorum ayrı bir muhteşem...
  9. kamatsuritachi34

Game of Thrones Tartışma

Didik didik arama sonucunda böyle bir konu buldum! Bu konuyu açana binbir teşekkürlerimi sunuyorum.. Eğer 7. sezonun son bölümüne kadar izlemediyseniz spoiler vereceğim..
  10. kamatsuritachi34

Film ve Dizi Replikleri

"Ne kadar fazla insan seversen, o kadar zayıfsındır." -Cersei Lannister "Biz olmayan herkes, düşmanımızdır." -Cersei Lannister Bunu Türkçe yazamayacağım... "I choose violence." -Cersei Lannister Bu kadın bir harika....
  11. kamatsuritachi34

Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)

Death Note ta hala ne olduğunu anlayamadığım yaratığımsı şeyi görünce bir ürpermiyor değilimm..
  12. kamatsuritachi34

Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları

Dumbledore'un ağır fanı olarak Dumbledore'a bayıldım ^^
  13. kamatsuritachi34

"Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"

Tüm gûlları, (Kaneki de dahil) "yiyerek" öldürürdüm. Hem bir gûl katili hem de bir gûl olurdum. Zaten halihazırda nefreti ve beraberinde getirdiği o şiddet isteğini fazlasıyla barındırıyorum...
  14. kamatsuritachi34

En Zeki Anime Karakterleri

Naruto'dan Shikamaru, Kakashi ve Orochimaru net.. Bir de Nagi No Asukara'dan Tsumugu.