Jump to content

Ookami-kai

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Ookami-kai kullanıcısının son zaferi 12 Haziran 2018

Ookami-kai en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Ookami-kai üyemizin başarıları

1. Sokak kavgasına çağrılacak adam bellidir :D Heiwajima Shizuo
  2. Ookami-kai

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Psycho-Pass'da olsam Makishima ile devrim yapardık . Başka bir animede olma isteğim yok bir o yani içime nasıl oturmuşsa..
  3. Ookami-kai

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Psycho-Pass 'ın 1. sezonu kadar kötü bir son izlemedim hayatımda. Hala gecenin bir vakti kendi kendime sinir olurum
  4. Ookami-kai

Ruh İkizi

Daha en başta hayatını bilmediğiniz ve geçmişinin sizinkinden farklı olduğu açık olan bir insana ilk görüşte nasıl 'ruh eşim' diyebilirsiniz ki ? Ruh eşi diye bir şeyin olmamasının temelinde de bu yatar , takdir edersiniz ki biz sürekli gelişiriz , fakat bizi şu anda bu kişi yapan geçmiş deneyimlerimiz , düşüncelerimizdir dolayısıyla karşınızdaki kişinin geçmişinin sizden bir şekilde farklı olacağı, dolayısıyla sizden bir şekilde farklı olacağı/düşüneceği/davranacağı/hissedeceği , ve en sonunda bir konuda bir şekilde çatışmaya girileceği açık. Bu sorun 'normal' evliliklerde fedakarlıkta bulunarak aşılır , bazen de aşılmaz , bir bakarsınız ki 'ruh eşiniz ' değilmiş sadece 0,3 saniyede tanıyıp 4 ay sonra evlendiğiniz kişi. *ironi açık* Şaşırtıcı *ironi kapat*
  5. Ookami-kai

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

1 - Yeni şeyler öğrenmek 2 - Kahve İçmek yapmayı sevdiğim diğer şeyler ( örn. kitap okumak , araştırma yapmak vs hep 1. 'nin alanına girdiği için bu kadar ) :U uyumaktan nefret ederim mesela
  6. Ookami-kai

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

İşe yarayacakmış gibi 5 bölüm bağıran bir ana karakter. Ana karakteri sollayan kızların sevgilisi müko bir yan karakter. Trajik bir anime , lakin uçmuş bir fandom. **SASAGEYO SASAGEYO SHINZOOOO SASAGEYO ** resim koyamadım k.b :D
  7. Üsttekini NHK ni Youkoso 'dan Satou'ya benzettim D:D:
  8. 雨 三善英史 ( Eiji Miyoshi - Rain )
  9. Sayonara Zetsubou Sensei serisi tamamlanmış değil. *Diğer sezonlar çevrilmemiş* Bir el atılsa çok iyi olur aslında..
  10. Albert Camus - Defterler 2. Cilt
  11. Ookami-kai

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kakegurui 'nin 2. bölümünü izledim şimdi Saiki Kusuo no psi-nan izleyeceğim
  12. Death Parade'i 2 kez izledim aradan vakit geçsin yine izlerim Yuri On Ice 3 kez izledim asdsaf kendimce sebeplerim var Sayonara Zetsubou Sensei : İlaç gibi anime 65468789 kere olsa izlerim Zankyou No Terror : Bir daha izleyeceğim yakında Kuroshitsuji : Güzel yani bilmiyorum bir daha başladım geçenlerde Hetalia serileri : Hepsini 4 kez bitirmişimdir zaten bölümler 5dk falan en uzun süre takılıp kaldığım animedir Detroit Metal City , One Punch Man , Mob Psycho falan karıştırarak izlerim hala Kuragehime : İçimi ısıtan çok hoş bir seri 2. kez izlerim büyük ihtimalle Nana : 3-4 kez başa dönüp izledim ama finale kadar gelmeden tekrar başa döndüm Paradise Kiss : 2 kez falan izlemişimdir bu animeyi geçen gene başladım ama devam etmem sanırım Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu : Arada rastgele bir bölüm açıp izliyorum Donten Ni Warau : 2 kez izledim güzel ama nedense şimdi hatırlamıyorum animeyi :D
  13. Sebastian , Levi ve Kakashi cidden yakışıklılar :D ben Itashiki Nozomu'yu da eklerdim benim listem olsaydı . Ama daha çoook var
  14. 1- Zetsubou Sensei :'( ( Itashiki Nozomu ) *mangasını okuyanlara selam olsun * 2- Makishima Shougo ( aslında acımak denemez bu duyguya ama listeye aldım ) 4- Yaha-Kui zaShunina ( seikaisuru kado animesinden ) : bu karakteri biraz Makishima'ya da benzetiyorum ama Makishima daha devrimci ehehe. 5 - Avilio Bruno/Angelo (91 Days animesinden ) : Valla son bölüm çok acıdım 6 - Rainbow Nisha Rokubou Shinin diye bir anime vardı sadece 2 bölüme kadar dayanabildim . O animedeki çocuklar ve abi 7 - Zankyou no Terror : Twelve ve Nine
  15. Ookami-kai

Anime Karakteleri gibi olmak.

*itiraf* Gömleğimin kravatını *ya da neyse adı * Levi gibi bağlıyorum. Evet. *itiraf kapanış*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.