Jump to content
Türk Anime TV Forum

ShannynFaucheux

Üyeler
    23
  • Son ziyareti

• Başarı

1

ShannynFaucheux kullanıcısının son zaferi 12 Haziran

ShannynFaucheux en beğenilen içeriğe sahiptir

2 takipçi

ShannynFaucheux hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. ShannynFaucheux

Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?

Sokak kavgasına çağrılacak adam bellidir :D Heiwajima Shizuo
  2. ShannynFaucheux

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Psycho-Pass'da olsam Makishima ile devrim yapardık . Başka bir animede olma isteğim yok bir o yani içime nasıl oturmuşsa..
  3. ShannynFaucheux

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Psycho-Pass 'ın 1. sezonu kadar kötü bir son izlemedim hayatımda. Hala gecenin bir vakti kendi kendime sinir olurum
  4. ShannynFaucheux

Ruh İkizi

Daha en başta hayatını bilmediğiniz ve geçmişinin sizinkinden farklı olduğu açık olan bir insana ilk görüşte nasıl 'ruh eşim' diyebilirsiniz ki ? Ruh eşi diye bir şeyin olmamasının temelinde de bu yatar , takdir edersiniz ki biz sürekli gelişiriz , fakat bizi şu anda bu kişi yapan geçmiş deneyimlerimiz , düşüncelerimizdir dolayısıyla karşınızdaki kişinin geçmişinin sizden bir şekilde farklı olacağı, dolayısıyla sizden bir şekilde farklı olacağı/düşüneceği/davranacağı/hissedeceği , ve en sonunda bir konuda bir şekilde çatışmaya girileceği açık. Bu sorun 'normal' evliliklerde fedakarlıkta bulunarak aşılır , bazen de aşılmaz , bir bakarsınız ki 'ruh eşiniz ' değilmiş sadece 0,3 saniyede tanıyıp 4 ay sonra evlendiğiniz kişi. *ironi açık* Şaşırtıcı *ironi kapat*
  5. ShannynFaucheux

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

1 - Yeni şeyler öğrenmek 2 - Kahve İçmek yapmayı sevdiğim diğer şeyler ( örn. kitap okumak , araştırma yapmak vs hep 1. 'nin alanına girdiği için bu kadar ) :U uyumaktan nefret ederim mesela
  6. ShannynFaucheux

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

İşe yarayacakmış gibi 5 bölüm bağıran bir ana karakter. Ana karakteri sollayan kızların sevgilisi müko bir yan karakter. Trajik bir anime , lakin uçmuş bir fandom. **SASAGEYO SASAGEYO SHINZOOOO SASAGEYO ** resim koyamadım k.b :D
  7. ShannynFaucheux

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Üsttekini NHK ni Youkoso 'dan Satou'ya benzettim D:D:
  8. ShannynFaucheux

Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)

雨 三善英史 ( Eiji Miyoshi - Rain )
  9. ShannynFaucheux

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Sayonara Zetsubou Sensei serisi tamamlanmış değil. *Diğer sezonlar çevrilmemiş* Bir el atılsa çok iyi olur aslında..
  10. ShannynFaucheux

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Albert Camus - Defterler 2. Cilt
  11. ShannynFaucheux

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kakegurui 'nin 2. bölümünü izledim şimdi Saiki Kusuo no psi-nan izleyeceğim
  12. ShannynFaucheux

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Death Parade'i 2 kez izledim aradan vakit geçsin yine izlerim Yuri On Ice 3 kez izledim asdsaf kendimce sebeplerim var Sayonara Zetsubou Sensei : İlaç gibi anime 65468789 kere olsa izlerim Zankyou No Terror : Bir daha izleyeceğim yakında Kuroshitsuji : Güzel yani bilmiyorum bir daha başladım geçenlerde Hetalia serileri : Hepsini 4 kez bitirmişimdir zaten bölümler 5dk falan en uzun süre takılıp kaldığım animedir Detroit Metal City , One Punch Man , Mob Psycho falan karıştırarak izlerim hala Kuragehime : İçimi ısıtan çok hoş bir seri 2. kez izlerim büyük ihtimalle Nana : 3-4 kez başa dönüp izledim ama finale kadar gelmeden tekrar başa döndüm Paradise Kiss : 2 kez falan izlemişimdir bu animeyi geçen gene başladım ama devam etmem sanırım Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu : Arada rastgele bir bölüm açıp izliyorum Donten Ni Warau : 2 kez izledim güzel ama nedense şimdi hatırlamıyorum animeyi :D
  13. ShannynFaucheux

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Sebastian , Levi ve Kakashi cidden yakışıklılar :D ben Itashiki Nozomu'yu da eklerdim benim listem olsaydı . Ama daha çoook var
  14. ShannynFaucheux

En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi

1- Zetsubou Sensei :'( ( Itashiki Nozomu ) *mangasını okuyanlara selam olsun * 2- Makishima Shougo ( aslında acımak denemez bu duyguya ama listeye aldım ) 4- Yaha-Kui zaShunina ( seikaisuru kado animesinden ) : bu karakteri biraz Makishima'ya da benzetiyorum ama Makishima daha devrimci ehehe. 5 - Avilio Bruno/Angelo (91 Days animesinden ) : Valla son bölüm çok acıdım 6 - Rainbow Nisha Rokubou Shinin diye bir anime vardı sadece 2 bölüme kadar dayanabildim . O animedeki çocuklar ve abi 7 - Zankyou no Terror : Twelve ve Nine
  15. ShannynFaucheux

Anime Karakteleri gibi olmak.

*itiraf* Gömleğimin kravatını *ya da neyse adı * Levi gibi bağlıyorum. Evet. *itiraf kapanış*