Jump to content

itsmeapotato

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

625 profil görütülenme

itsmeapotato üyemizin başarıları

1. Karma ya da Levi'ı çağırırdım ki bi' şaplak geçirsinler
  2. itsmeapotato

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Shingeki no Kyojin'de olsaydım Mikasa'ya "Şu Eren'i bi' rahat bırak artık!" diye bağırırdım. Ve Keşif Birliği'ne katılıp Levi'a evlenme teklifi ederdim. Boku no Hero Academia'da olsaydım Katsuki'ye çakardım. Ansatsu Kyoushitsu'da olsaydım okulun diğer sınıftakilerini ve müdürünü döver ve "Sizin ayrımcılığınızı ?!*\#$%&?!" derdim. Sword Art Online'da olsaydım herkes görevdeyken "Heathcliff Kayaba Akihiko'nun ta kendisi!!" diye bağırıp Heathcliff'e saldırırdım.
  3. itsmeapotato

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Boku No Hero Academia'daki Katsuki Bakugo'ya çok sinir oluyorum. Önüme koysanız ana bacı dalarım.
  4. itsmeapotato

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır ama düşünüyorum Alttaki Death Note?
  5. itsmeapotato

İsminizin Japonca karşılığı :)

oha senin isimde baya uzunmuş hee
  6. itsmeapotato

Tersine Anime,

shingeki no kyojin de reiner ve bertholdt yerine erwin ve hange olcaktı. erwin in titan hali koca kaşlı bir zırhlı titan hange ise duvarı yıkan gözlüğü olan ve insanların ve titanların üzerinde deney yapmak isteyen biri olacaktı.
  7. itsmeapotato

Bul Getir!

al sana kuudere bir karakter denmiş bir karakter (eğer kuudere değilse ya da elinden pek birşey gelmiyorsa sen şükret ki ben 10 dakika bunu aradım)
  8. itsmeapotato

onu okumaya kim üşenmez ki ğsd0ıjs-gj0üüfg-a
  9. itsmeapotato

Bu Animeyi İzledin mi?

hayır. alttaki Boku no Hero Academia?
  10. itsmeapotato

Tukitajiku Mikufutakato Tekata sjsjsjjss bu nasıl isim la bunu okuyana kadar kıyamet günü gelir la .s
  11. bunu biliyorum ama yinede bakmak istediklerime bakarak kaçınmaya çalıştım ama meraktan spoiler yedi yani o kadar
  12. fena spoiler yedim ölüyorum!
  13. itsmeapotato

İlk İzlediğiniz Anime?

nasıl başladığımı hatırlamıyorum bir ara mirai nikki yi öğrenmiştim öyle başladım mirai nikki ye
  14. itsmeapotato

Bu Animeyi İzledin mi?

nope alttaki noragami?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.