Jump to content
Türk Anime TV Forum

para-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyaret

• Başarı

1

para-chan kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2017

para-chan en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

para-chan Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 21-11-2000

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece anime...

Güncel Profil Ziyaretleri

527 profil görüntüleme
  1. Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . Alttaki Gate ?
  2. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Arslan Senki
  3. Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz

Her şeyimi diyemeyeceğim .Anime dünyasına daldığımda illaki bir süre mutlu olurum.Ama benim verebileceğim şey ömrümün bir kısmı olurdu sanırım. Tabi bu büyük bedel sadece anime dünyasına ait değil istediğim zaman gerçek dünyaya da dönmek isterdim.Her şeyimi veremem çünkü sadece bana ait olmayan şeyler de var. Büyük bir bencillik olurdu.O yüzden sadece bana ait bir şeyi verirdim ki o da ömrüm...Ama şimdi yaşayacağım kurguya bağlı fantastik bir şeyler olursa neden olmasın ?
  4. tanışmak Saylımaz pek

Senin adına üzüldüm.Ama hayatta biraz da güçlü olmamız gerek değil mi ? Kendi adıma konuşuyorum bazen vurdumduymazlık çok işe yarıyor.Takma kafana , ne olacak ki ? gibi düşünceler.Vurdumduymaz olmayı kendi kendime öğrendim.Öhöm öhöm hikayem şöyle başlıyor ; X adındaki bir kız hayatında ilk defa okula gidecek biz buna ilkokul diyoruz.Bu kız utangaç biri.Sınıfına geldiğinde biri ona erkek diyerek tabak fırtlattı. ( Cinsiyetim kız ) Kız babasının pantalonuna yapışarak arkaya doğru gider..Tabi ki kızımızın babası arkadaşlarıyla kaynaşmasını ister ve öğretmeniyle konuşarak baba sınıftan çıkar ve gider.Utangaç kız öğretmenin gösterdiği yere oturur adından yanındaki güzel kız sen erkek misin diye sorar ? Utangaç kız cevap veremez.Güzel kız ayağa kalkarak '' Ben bir erkekle oturmam '' der. Ve hikaye uzar da uzar..... Ya aslında anılarımı pek fazla hatırlamam ama beni baya etkileyen olay kalmış.Çocukluğumda bana '' Ne kadar tatlı bir Erkek çocuğu '' Derler sonra yanağıma yapışırlardı. Biraz önce profil bilgilerine baktım cinsiyetine erkek yazıyordu bilmem anlattıklarımı anlar mısın bir erkek olarak ? Ama şu hayatta başarılı olmaya çalış.Seni böyle ezenleri fazla takma kafaya. Yukardaki kullanıcını söylediği gibi yetenekli olduğun dallarda geliştir.İlla yetenekli olmana gerek yok.Sevdiğin bir şey olsa yeter. Hayat bizim sandığımız kadar kolay değil.Nice zorluklar gelecek başımıza. Sana ve bana hayatta bol şans diliyorum . ( Sanırım çok saçma konuştum , affet :D)
  5. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Sakamoto desu ga ?
  6. Tokyo Ghoul:re

Türkanime de Pazartesi olarak gözüküyor lakin tam belli değil.Ona bakarsan bir aralar 1 Nisanda gelecek demişlerdi. 1 Nisan şakası oldu .Açıkçası Ben ocak da beklemiyorum. Gelirse de şahane olur ^^
  7. Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

İyiyimiş :D Ben şuanda aynı andan 17 anime birden götürüyorum yetmiyor XD.
  8. En Son Bitirdiğiniz Anime?

Btooom!! bitti. 2.sezonunun gelmemesi beni üzdü :( Güzel bir animeydi
  9. Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Ehueh ^^ Hangisini söylesem ki .. Çin Seddinden bile daha uzun.
  10. Bir Animeci Olarak Sa

Hoş geldin ^^
  11. City Hunter

Bu kore dizisini izlemiştim.Gayet güzeldi . Dramı , aksiyonu son olarak da romantizim i yerli yerindeydi.
  12. Lanetli Burçlar

Gerçekten tam beni anlatmışsın :D Yalan yok ; Bencilimdir , iki yüzlü olabilirim istesem de şu sıralar işime gelmiyor.Bol bol da ego barındırırım.
  13. Bu Animeyi İzledin mi?

izledim Alttaki Gai:Rei:Zero ?
  14. Kesinlikle Hunter X Hunter .Normalde 148 bölüm olduğunu görsem başlamazdım.Çünkü o ara daha yeniydim animelerde. Neremle gördüm bilmiyorum ama 24 bölüm olarak gördüm :D hele bir 4-5 bölüm izleyeyim dedim.Bildiğin bağımlısı oldum.Başyapıt..
  15. Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Bana göre ''Kuroko no Basket '' izlemeyenler okumasın Başrol Kuroko olmasına rağmen ne bir ZONE girdi ne de eski takım arkadaşlarını baya bir ezip geçemedi.Hep yan karakterlere ağırlık verilmiş.Manga da bitti.Harika bir anime olmasına rağmen sonu beni memnun etmedi