Jump to content

para-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

134
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

para-chan kullanıcısının paylaşımları

1. para-chan

İzlemem gereken filler hangisi?

İlk olarak uzun arc Bountolardı (64-109 ) açıkçası ben onda 64'ten 80'e kadar dayanabilmiştim sonra 105'e atlamıştım.Ana olayı öğrensen yeterdi burada.Ama hepsini atlasan da bence pek bir şey değişmezdi.Ben sıkılmıştım.Sonra da arcın ismini tam hatırlamasam da (128-137) dünyadaki ruhlar ve Hollowlar için Rangiku , Hitsugaya ,Ikkaku ,Yumichika filan geliyordu.Çok eğlenmiştim ben .Ardından Rukia'nın yan hikayesi başlıyor(147-149 ) Hueco Mondo'da. Açıkçası Rukia'nın kendisinden pek haz etmem ama fillerdaki geçici karakter çok hoşuma gitmişti.Güzel bir fillerdı.Sonra Yeni Kaptan Arc'ı var(168-189) .İlk 3-4 bölüm izledim güzeldi ama sonra sıkılmaya başladım.Ana olayı öğrenip son bölümlere geldim.Çok da beğendiğim bir filler değildi.Ardından Zanpaktou Arc'ı var.(227-265)En eğlendiğim arctı.Uzundur yine sıkılırım diye düşünmüştüm ama bence gördüğüm en güzel fillerlardandı. Bence bu arcı izle. Son olarak da (317-341) Gotei 13 e saldırı vardı.İlk bölümler güzeldi yaklaşık 325 e kadar geldim sonra atlayıp atlayıp izledim konu çok yavaş ilerliyordu.Son 5 bölümü de izledim.Bitti.Bu arada aradaki kısa fillerlar var, ben hepsini izlemiştim.Sevmiştim.Arada sevmediğim vardı mesela Kon'un 5-6 bölümlük fillerı vardı.Saçma geldiğinden atlamıştım. Sana kalmış bir şey bu ama şöyle diyeyim. Naruto izlemişsen eğer Naruto fillerları gibi değil çoğunluğu daha kaliteli.
  2. para-chan

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Devilman:Crybaby
  3. para-chan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Karakai Jouzu no Takagi - san bitti.
  4. para-chan

K-On! ve Higashi no Eden bitti.
  5. HxH serisi... Öyle kaliteli yapımı aklımdan silip en baştan o harika duyguları yaşamak isterdim.
  6. para-chan

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Katsuki Bakugou'nun yemeğini denemek isterdim ^^Ve birde Nanase Harunun yemeğini denemek isterdim..
  7. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İlgi alanıma girmediğinden izlemiyorum ^^ Alttaki Ginga Eiyuu Densetsu izledin mi ?
  8. para-chan

Nekomonogatari : Kuro
  9. para-chan

Çağrışım Oyunu

ReLIFE sanırım Cinler-Arap edebiyatından çıkmış karakterler ..?
  10. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . Alttaki Bleach izlemiştir.
  11. Avengers: Infinity Wars ardından Deadpool 2 ' ye gittim.
  12. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki ACCA:13 - ku Kansatsu - ka izlemiştir ?
  13. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki Slam Dunk izledin mi ?
  14. para-chan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Katsuki Bakugou olurdu sanırım karakterlerimiz benziyor ama ideal koca tipim Tachibana Makoto
  15. para-chan

Made in Abyss
  16. Çoğunluk Uchiha Sasuke karakterini sevmese de benim başından beri bayıldığım karakterdi. Ne kadar pislik yaparsa yapsın bir nefret edemiyordum .İtachiyle alakalı gerçekleri öğrenince aşırı kötü olmuştum...
  17. Black Panther , baya güzel bir filmdi .^^
  18. para-chan

Anime İstek ve Önerileri

?Ao no exorcist ?Nanatsu no taizai ?Akatsuki no yona ?Akame ga kill ?Bungou stray dogs ? Charlotte ?Boku no hero academia ?Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka, Inuyashiki ?Juuni taisen ? Koutetsujou no Kabaneri ?Mob Psycho 100 ?One Punch Man ? Noragami , Owari no Seraph ? Quanzhi Gaoshou ? Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ?Rokka no Yuusha
  19. para-chan

Ahaliye yepyeni selamlar

Hoş geldin *-*
  20. para-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . Alttaki Gate ?
  21. para-chan

Arslan Senki
  22. Her şeyimi diyemeyeceğim .Anime dünyasına daldığımda illaki bir süre mutlu olurum.Ama benim verebileceğim şey ömrümün bir kısmı olurdu sanırım. Tabi bu büyük bedel sadece anime dünyasına ait değil istediğim zaman gerçek dünyaya da dönmek isterdim.Her şeyimi veremem çünkü sadece bana ait olmayan şeyler de var. Büyük bir bencillik olurdu.O yüzden sadece bana ait bir şeyi verirdim ki o da ömrüm...Ama şimdi yaşayacağım kurguya bağlı fantastik bir şeyler olursa neden olmasın ?
  23. para-chan

tanışmak Saylımaz pek

Senin adına üzüldüm.Ama hayatta biraz da güçlü olmamız gerek değil mi ? Kendi adıma konuşuyorum bazen vurdumduymazlık çok işe yarıyor.Takma kafana , ne olacak ki ? gibi düşünceler.Vurdumduymaz olmayı kendi kendime öğrendim.Öhöm öhöm hikayem şöyle başlıyor ; X adındaki bir kız hayatında ilk defa okula gidecek biz buna ilkokul diyoruz.Bu kız utangaç biri.Sınıfına geldiğinde biri ona erkek diyerek tabak fırtlattı. ( Cinsiyetim kız ) Kız babasının pantalonuna yapışarak arkaya doğru gider..Tabi ki kızımızın babası arkadaşlarıyla kaynaşmasını ister ve öğretmeniyle konuşarak baba sınıftan çıkar ve gider.Utangaç kız öğretmenin gösterdiği yere oturur adından yanındaki güzel kız sen erkek misin diye sorar ? Utangaç kız cevap veremez.Güzel kız ayağa kalkarak '' Ben bir erkekle oturmam '' der. Ve hikaye uzar da uzar..... Ya aslında anılarımı pek fazla hatırlamam ama beni baya etkileyen olay kalmış.Çocukluğumda bana '' Ne kadar tatlı bir Erkek çocuğu '' Derler sonra yanağıma yapışırlardı. Biraz önce profil bilgilerine baktım cinsiyetine erkek yazıyordu bilmem anlattıklarımı anlar mısın bir erkek olarak ? Ama şu hayatta başarılı olmaya çalış.Seni böyle ezenleri fazla takma kafaya. Yukardaki kullanıcını söylediği gibi yetenekli olduğun dallarda geliştir.İlla yetenekli olmana gerek yok.Sevdiğin bir şey olsa yeter. Hayat bizim sandığımız kadar kolay değil.Nice zorluklar gelecek başımıza. Sana ve bana hayatta bol şans diliyorum . ( Sanırım çok saçma konuştum , affet :D)
  24. para-chan

Sakamoto desu ga ?
  25. para-chan

Tokyo Ghoul:re

Türkanime de Pazartesi olarak gözüküyor lakin tam belli değil.Ona bakarsan bir aralar 1 Nisanda gelecek demişlerdi. 1 Nisan şakası oldu .Açıkçası Ben ocak da beklemiyorum. Gelirse de şahane olur ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.