Jump to content
Türk Anime TV Forum

CocoJutsu

Üyeler
    24
  • Son ziyareti

• Başarı

1

CocoJutsu kullanıcısının son zaferi 12 Temmuz

CocoJutsu en beğenilen içeriğe sahiptir

CocoJutsu hakkında

• Derece
    Level 1

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    An eerie medicine man who wants to be anime translator.

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Calisthenics, swimming, all kind of reading activity and of course Anime and Manga

Son profil ziyaretçileri

344 kez ziyaret edildi
  1. CocoJutsu

( 02 / ?? ) Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes

Harika bir çalışma , elinize sağlık çok hızlısınız
  2. CocoJutsu

TUS dersaneleri sorunsalı yardım!!

Uzman olma oranı okadar az demek ki biraz korktum senpai xd Bilgiler için teşekkurler, boyle bir forumda daha fazla deşmeyelim hakkaten herkese başarılar inş herkes istediği en iyi yerlere gelir:)
  3. CocoJutsu

sağol bilgi için. İnsan o kadar para vermeden önce çaresizce duşunuo ondan bole fırsatını bulduğum herkese, tecrube edenlere sormaya çalışıorum. Başarılar ve kolaylıklar dilerim bu arada 🙂
  4. CocoJutsu

Yazdığımı bidaha okudum da hakkaten spesifik bişi belirtmemişim 🙂 Buraya da yaziyim dedim belki bilen duyan olmuştur diye . Tustime ın online dersanesi nasıl kendisi veya yakınlarında kullanan varmı acaba diye soracaktım 🙂 Nerdeyse tüm forumlara baktım ve istediğim cevabı alamadım bu konuda. Siz galiba tıp fakultesi öğrencisisiniz online ders konusunda bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Grup kuralım mı konusunda ise "Acaba bu site üzerindekilerle böyle bir şey mümkün mü bu site üzerinde bir bölümde " gibi bir şey kastetmiştim xd
  5. Merhaba arkadaşlar 4. sınıftan 5. sınıfa geçtim bu sene DEU tıp da. Forumda tıp okuyan, bitiren dersanelerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok çok sevinirim. Ayrıca animeyi mangayı hobi olarak takip eden tıpçı arkadaşlarla böle bi grup filan kursak güzel olmaz mı? Hem ders anlamında hem de anime-manga konusunda yardımlaşma bilgi paylaşımı olur bence.
  6. CocoJutsu

Forum gereken ilgiyi görmüyor

Forumda ucu açık gereksiz konular çok fazla, sohbet çok az dönüyor bence forumun ölü olmasının en önemli sebeplerinden biri de bu. İnsanların daha kolay iletişime geçebiliceği bir portal olmaktan çıkmış bu anlamda biraz.
  7. CocoJutsu

Bolu'dan Selamlar :)

Hoşgeldin Halil, üniversitemde senin kafada bir insan çok isterdim ama yok maalesef 🙂 MAL hesabın varsa yazarsan bilgi paylaşımı yapabiliriz=)
  8. Anohana son sahne çok fena. Kendini tutman hakkaten imkansız. Gördüğünüz ve duyduğunuz şelery beyinde nasıl işleniyorsa artık gözyaşı bezlerinizde resmen deşarj meydana geliyor :))
  9. CocoJutsu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Haikyuu!! serisinin hepsini tek oturuşta bitirdim hem de blok sonu sınavıma 2 hafta kala. Spor animesinden isteyeceğiniz her şeyi sunmuş adamlar bir de en güzel kısmı acayip uzun olması bitme derdi fazla olmuyor.
  10. CocoJutsu

( 14 / 23 ) Steins;Gate 0

Arkadaşlar malum yaz tatili, bu yaz boş olan sınavları olmayan ingilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar için önerim steins gate i izlemişseniz steins gate 0 yu izlemeden önce VİSUAL NOVEL ini oynayın mutlaka yeni çıktı steamde (Tabi ki cracklisi var xxd) . Çok daha fazla zevk alırsınız , anime hikayesinde acayip eksik var oyuna göre. Çeviren değerli ve bilgili çevirmen arkadaşların da eline ve beynine sağlık :))
  11. kaç bölüm sayamadık yav o kadar şeyi izlemeye ömür mü dayanır XD
  12. Bir sürü var ama ilk aklıma gelen Steins Gate. Ama tartışma isteyen varsa MAL dan girip diğerlerini de söyleyebirim :))
  13. CocoJutsu

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Önce MAL' dan puanına bakarım. Eğer bir anime 8.00 puan üstüyse sağlamdır, izletir, sürükler diye düşünürüm. Daha sonra "Genre" ya (Tür demek. Özellikle ingilizcesini yazıyorum çünkü hangi anime sitesine girerseniz karşılaşırsınız. Özentilikten değil ;)) bakarım. Mesela shoujo ları direk elerim bana hitap etmez çünkü :) Bu na göre anime seçerim ve herkese bu yötemi tavsiye ederim genellikle iyi denk gelir bu şekilde basit bir algoritma izlerseniz. https://myanimelist.net/profile/CocoJutsu bu da benim hesabım. Arayış içinde olanlar çok güzel animeler bulabilirler.
  14. CocoJutsu

Merhaba dünyalı! Ben dostum!

Oo yalnız efsaneymiş 1500 kelime istiyorlar galiba dimi.Tebrik ederim.Ceren sen de hoşgeldin, dil öğrenme-çevirmen olma yolunda başarılar, kolaylıklar :)
  15. CocoJutsu

İlk Mangamı Satın Aldım!

Keşke ülkemizde light novel lar , mangalar satılsa Türkçe olmasada olur satılsa keşke ama yok arkadaş çok sınırlı sayıda seri gelior "spice and wolf" gibi kendini kanıtlamış light novelleri bile bulamıyoruz maalesef.