Jump to content

CocoJutsu

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

CocoJutsu kullanıcısının paylaşımları

1. dostum hayat 2 şeyden oluşur ders ve anime lolol xd
  2. japanesepod 101 e bakıyoum arada, alfabeyi ezberlemem lazım katakana - hiragana ama sınav ertelendi beni motivasyon gitti lol
  3. JLPT 5. adımı geçen arkadaşlar bir önerilerde bulunsalar nasıl yapacaz nasıl motive olacaz hangi uygulamaları kullanaca zoff :(
  4. Allahım sıfır motivasyonum var japonca çalışmak istiyorum ama yok yok yok
  5. ders stratejisi evde başlar arkadaşlar evde kasın en iyisi :)
  6. kaç yaşına geldim ama , assasination classroom un sondan bi öneki bölümünde hüngür hüngür ağladım yav çok fenaymış. Ano hanadan sonra 2. tear-jerker anime bu oldu benim xd
  7. dostlar bu forumda anime tartışılacak bir yer yok mu xd Bildiğin animelere review falan yazsak türkçe süper olur bence. MAL da var ya çok özeniom ona ama türkçe oolsun yani xd
  8. horimiya güzelmiş, Clover Works ü neden bilmem çok seviom :) Selam dostlar nasıl gidiyor bu arada ?
  9. "Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir" durum bu durum üstü çatı altı bodrum :)
  10. bir yönetmen mi doğuyor :))) Tr nin en çok neye ihtiyacı var dersen açık ara dizi- film özetle sanat derim. Unutmayın burda birlikte olmamaı sağlayan yegane şey Japonların sanatı yani xd
  11. bence öyle değil herkes çok rahat yapabilir :) ama önemli olan sevdiğin mesleği yapmak gerçekten başka türlü zorluklarla mücadale etmek imkansız :)
  12. yok sağlıkçıyım ben :))
  13. sınavı parçala koç hukuk seni bekliyor kesinlikle özel yaz , ben pişmanım özel üniye kasmadığım için xd
  14. Çalış çalış en güzeli. Dünyanın en güzel hissi belki de deli gibi çalışıp sınavları bitirdikten sonraki rahatlık
  15. günaydın , çalışmayan bugün evde olan tayfa var mı:) Assasination classroom +mushishi beni bekler nasıl sizce bunlar :) (dışarı çıkmak istesem bile hava -7 dercee olduğu için otaku mode on lol )
  16. Üniversite 3. sınıfta deli gibi anime izlerdim manga okurdum. Hepsini İngilizce takip ederdim. O zaman yds ye girmiştim 86 küsür puan almıştım. Şimdi dr yim, Yabancı dil tazminatının 100 tl ek ücretini yiyorum xdxdxd
  17. https://myanimelist.net/profile/CocoJutsu Listemde olmayan anime önerilerine açığım, ayrıca arki olarak ekleyebilirsiniz :)
  18. -wolfs rain i izleyen var mı daha önce ? -ayrıca jujutsu kaisen mangası supermiş öneririrm :)
  19. selam dostlar her akşam 1 J drama önerim olsun mu xdxd RİKUO izleyin izletin. Müthiş gaza getirici bir drama. Top notch. Japon dramalarını 1.2 hızında izlerseniz daha zevkli oluyor benden size öneri :))) Ayrıca liseye giden arkdaşlar için bir öneri : Nolurusnuz ama nolursunuz animeleri dramaları bol izleyin ve ing altyazılı izleyin. Üni ye başladığınızda ing nizi halletmiş olursunuz. Naçizane Abi tavsiyesi :)))
  20. üni mezunuyum , şuan çalışıyorum işte:) Denemelere devam bence :)))
  21. Dışardan karışmak gibi olmayayım ama , şuan ne durumdaysan devam et sonuç her zaman iyi olacaktır. Bazen beklentilerimiz çok yüksek oluyor haketmediğimiz kadar yüksek hatta. Konu ne olduğunu tam bilmiyorum ama ders çalışmaksa belki faydam dokunur, hepimiz benzer yollardan geçioruz :)
  22. ülkemizin güzide illerinden birinde prettyisyenim hocam :) sınav sonrası kendimi J drama ya verdim 15-16 seri bitirdim hızlandırarak. bekleyiş içindeyim zaman geçirmeye çalışıyorum tercih sonuçlarına kadar internette :9 bide şu JLPT sınavlarını halletsem japonyada yan dal imkanları var (ah hayaller hayaller...) siz neler yapmaktasınız anime -tus ikilisi süper gidio bu arada bence deneyin haftada 1 -2 izlerdim hatta son hafta bile izledim yani öneririm :)
  23. çok teşkkür ederim asıl amacım J drama bulmaktı bu siteden anim kalmadı ama burda da izleyen çok yok galiba :(((((
  24. bu arada kendi profilimde gördüm 2 sene önce tusla ilgili bişiler yazmışım cevap vermişsinz,internmüşssünüz galiba, şizofrenik sınavda Allah kolaylık versin :) 2 sene önce dersane sorardım şimdi anladım hiç bişi yaramıo :)
  25. CocoJutsu

Japonca N5 sınavı yardım!!

sınav ertelendi diye bırakmıştım ama motive oldum yazınızla çok teşekkür ederim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.